, nie zakończyło Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka się to porodem playoff, jednak ambasador Fitbit, Harrison Barnes, przygotował imponujący pierwszy sezon z Dallas Mavericks. W rutynowym sezonie 25-latek zagrał 2829 minut-tylko pięciu graczy w całej lidze bardziej uderzyło w dworze-urócono w karierze o wysokości 19,2 punktu na mecz-dzięki czemu jest jednym z 30 najlepszych strzelców w lidze- i jego rówieśnicy głosowali przez kolegę z drużyny.

Choć naturalnie wysportowane, takie wyróżnienia nie przychodzą bez konsekwentnej trudnej pracy – praca, która często zaczyna się, a także rozciąga się na sezon. Nawet właściciel zespołu Mavericks, Mark Cuban, zauważył.

„[Barnes] widział swoją modyfikację funkcji, kiedy przybył do Mavs, a także zmienił swój trening-fizycznie, pod względem umiejętności, a także psychicznie-aby poprawić tę nową rolę”, niedawno powiedział Dalton Trigg z SB Nation . “To nie jest łatwe. Jednak wkłada wszystko, co się tam dostać. ”

Co pociąga za sobą „wszystko”? Poniżej Barnes omawia kilka drobiazgów, Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka które robi, aby zachować zdrowie poza sezonem.

Jak Harrison Barnes pozostaje zdrowy – i ty też możesz

Celować w określone tętno
Wcześniej w swojej karierze Barnes walczył o prawidłowe wyzdrowienie między grami. „Stwierdzmy, że mam gry w poniedziałek, a także we wtorek, a także jeszcze jedną grę w czwartek”, stwierdza Barnes. „Zwykle środa jest zawsze wolnym od treningu, jednak zauważyłem, że kiedy wróciłem do gry w czwartek, nie czuję się lepiej. Pierwsze kilka minut gry czułem się poza kształtą, jakbym uderzył w ścianę. ”

Po rozmowie ze swoim trenerem Barnes zdał sobie sprawę, że musi zrobić coś, aby poprawić swoją bazę sercowo -naczyniową, a także ogólną wytrzymałość. Jego instruktor fitness zasugerował trening tętna docelowego. Tak więc latem 2016 roku Barnes zaczął chodzić po bieżni na pochyłości. „Zacząłem pracować nad osiągnięciem tętna 130 uderzeń na minutę, a także zachowanie tego przez 45 minut”, stwierdza Barnes. „To było naprawdę trudne, ale pomogło mi to uwarunkować na jeszcze jeden poziom. Teraz, kiedy zaczynam grę w czwartek, nie jestem zagazowany, czuję się świeżo. ”

Zajmij odpowiedni sen
„Sen jest największą rzeczą”, stwierdza Barnes. „Kiedy jestem w Dallas, wchodzę całkiem konsekwentnie każdego ranka o 6 rano. Korzystając z etapów snu, sprawdzę swoje statystyki przeciwko temu, zadaj sobie pytanie:„ Czy czuję się zmęczony? ”, A potem idę stamtąd. Przypisuję jeden powód, dla którego byłem tak zdrowy w ubiegłym sezonie do bardziej spójnego harmonogramu snu. ”

Ciężki trening
Dorastając, Barnes grał nie tylko w koszykówce, ale także brał udział w piłce nożnej, a także na torze. Teraz bierze udział w treningach, które wykonał dla tych dyscyplin, a także integruje je z obecną rutyną szkoleniową. „Cardio może być krótką sekcją na bieżni lub przejście na lekkoat lub pole, a także bieganie sprintów”, stwierdza Barnes. „Aby pozostać zwinnym, mogę wydać cztery stożki, a także tasować, przesuwać się, cofać”.

Jedz czystość
Barnes nie jest w paleo, jednak lubi priorytetyzować białko. „Kiedy podróżujesz tak samo jak ja, plan diety jest rodzajem jednej rzeczy, które możesz wykonać znacznie lepsze zadanie kontrolowania”, stwierdza Barnes. „Musisz tylko dyscyplinować. Obserwuj to, co jesz, zostań z głównie pitną wodą, uciekaj od soków, mieszanek owoców, koktajli – wszystkie tego rodzaju rzeczy. ”

Udaj 10 000 kroków
W sezonie osiągnięcie 10 000 kroków jest zwykle dane, jednak w okresie letnim Barnes zależy bardziej od przypomnień o przeprowadzce. „Zwykle, jeśli mam ponad 10 000 kroków, tak naprawdę nie płacę za to dużych zainteresowań, jednak w dniu wolnym przypomina mi, żebym odszedł z mojego celu. Będę jak: „Dang, wciąż mam 10 000 kroków, które wymagam, aby się dostać”.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej Brighton & Hove Albion FC Koszulka lub leczenia. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmierzenie nawyków snu, przyjmowanie suplementów lub rozpoczęcie nowej rutyny sprawności fizycznej.

Danielle Kosecki

Senior Health and Wellness, a także redaktorka fizycznej fitness Danielle Kosecki jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem, który od ponad 10 lat obejmuje zdrowie i dobre samopoczucie, a także sprawność fizyczną. Napisała między innymi dla glamour, zapobiegania, a także czasopism rowerowych, a także redaktor nagradzania ogromnej książki treningowej. Pochodząca z Nowego Jorku, Danielle, mieszka teraz w Bay Area, gdzie w ogóle nie tęskni za zimą.