Na początku tego roku skomponowałem rządowi Ontario z pytaniem, czy wykorzystają one uprawnienia sekcja Kashima Antlers Koszulka 83 Kodeksu karnego, zapewnia im zalegalizowanie amatorskich sportów bitewnych. Do tej pory odpowiedzieli ciszą.

Dopóki rząd nie działa, warto zauważyć, że amatorski MMA nie tylko technicznie nie jest w Ontario, podobnie jak wiele innych standardowych konkursów sztuk walki, takich jak karate, a także Jiu Jitsu. Jeśli jesteś sfrustrowany powolnym działaniem Ontario w umowie z remontowanymi przepisami dotyczącymi kodeksu karnego, sugeruję skomponowanie z regionalnym MLA, a także działaniem żądania. Będę nadal przestrzegać rządu, dopóki nie otrzymam odpowiedzi na temat ich intencji.

Oto kopia mojego listu otwartego do AZ Alkmaar Koszulka rządu Ontario. Poczuj się bezpłatnie, aby wykorzystywać go jako motyw, aby wyrazić swoje obawy w Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka regionalnym MLA.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak załadowanie …

Powiązany

Czy kanadyjskie mistrzostwa amatorskie MMA w ramach programu kolizji z kodeksem karnym? 14 stycznia 2014 r. „Amateur MMA Law”
Czy Ontario selektywnie ściga wydarzenia MMA? 3 stycznia 2014 r. „Amateur MMA Law”
Breaking News – Ontario proponuje zalegalizowanie amatorskiego Mmaoctober 24, 2014in „Amateur MMA Law”