na początku tego roku, kiedy sędzia federalny Kimba Wood odrzucił pozew UFC przeciwko Nowym Jorku, twierdząc, że ekspert stanu MMA był niekonstytucyjny, sąd zauważył, że powód nie miał pozycji pozwu. Sąd zasugerował jednak, że ustawodawstwo może nie przetrwać kontroli, jeśli UFC może ustanowić szkody, a także zaproszone

„() Powodowie, zwłaszcza Zuffa, mogą pomyśleć o złożeniu nowej niejasności deklaracji opartych na wydarzeniach, które miały miejsce po rozpoczęciu tego pozwu, w tym ostatnich oświadczeniach OAG, że zakaz zabrania sankcjonowanego eksperta MMA (pomimo zwykłego języka przeciwnego).”

Chociaż pierwszy garnitur jest pod urokiem, UFC szybko zajął sędziego Wooda na jej napiwku, a AC Milan Koszulka w tym tygodniu złożył drugi proces. Biorąc lekcje z przyjęć uzyskanych podczas odkrycia z wcześniejszego sporu, a także jeszcze bardziej przyjmując do serca komentarze sędziego CF Monterrey Koszulka Wooda, drugi garnitur jest szczuplejszą, a także znacznie bardziej przekonującą wersją pierwszego. Zuffa zarezerwował Madison Square Gardens na przewidywaną kartę UFC w kwietniu 2016 r., A także podpisała umowę z WKA, aby działać jako sankcjonująca „organizacja zwolniona”, która prawdopodobnie jest legalna.

UFC zasadniczo gra teraz w drobiu z określonym Nowym Jorkiem, aby sprawdzić, czy podejmie działania w celu zamknięcia wydarzenia. Jeśli tak, mają szkody, a także mają pozycję do pozwania. Jeśli nie, to wejdą do tylnych drzwi, co jeszcze nie było w formie z przodem.

Krótko mówiąc, pozew twierdzi, że nowojorskie ustawodawstwo sportowe są niezgodne z konstytucją niejasne, stosowane w przypadku eksperta MMA, a także szukają oświadczenia określającego to samo wraz z nakazem unikającym określania bojowniczego przepisów sportowych przeciwko wydarzeniom ekspertów UFC.

Pełne pisma można znaleźć tutaj (dzięki uprzejmości dziennikarza MMA Jima Genia) – Zuffa przeciwko Nowego Jorku

Warto je w pełni przeczytać, aby w niektórych przypadkach zobaczyć niespójne, a także trudne do zrozumienia stanowiska, które Nowy Jork podjął, próbując ustalić, że ustawodawstwo zabrania współczesnego eksperta MMA w państwie imperium.

Najnowszym postępem jest to, że to roszczenie ubezpieczeniowe zostanie usłyszane przez wyjątkowo dokładnie sędzia Kimba Wood, który wyraził silne poglądy na temat zalet roszczenia o Everton FC Koszulka niejasności.

Twoja relokacja w Nowym Jorku.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Sąd federalny zwolnia pozew UFC, zarzucając nowojorski MMA Ban niekonstytucyjną 1, 2015in „Nowojorskie prawo sportowe”
Powodowie pozwów antymonopolowych UFC wprowadzają pouczające WebSiteapril 14, 2021
Flipping w Nowym Jorku umożliwia Zuffa MMA garnitur kontynuowanie 6 października 2013 r. „Nowojorskie prawo bitewne”