American Media Inc Pliki na upadłość

New York (AP) – American Media, wydawca National Enquirer Supermarket Tabloid, powiedział w poniedziałek, że planuje złożyć ochronę przed upadłością za Cruz Azul Koszulka około dwa tygodnie.

American Media powiedział, że złoży opakowany plan, który według firmy powinna pozwolić mu wyłonić się z bankructwa mniej niż 60 dni po zgłoszeniu. Firma stwierdziła, że 80% obligatariuszy popiera plan, który wymaga ich wybaczania długu w zamian za własność.

Firma, która publikuje również magazyny fitness, kształtu i gwiazd męskich, powiedziała, że wszystkie jej działalność będą kontynuowane jak zwykle, a reorganizacja nie wpłynie na jej firmę ani personel.

Firma powiedziała, że ma PSV Eindhoven Koszulka już pod ręką silne przepływy pieniężne i gotówkę, a zmniejszenie długu powinno pozwolić na jego wzrost.

„American Media angażuje się w tę technikę z pozycji siły finansowej i Rangers FC Koszulka zaufania” – powiedział David Pecker, prezes i dyrektor generalny firmy. „Zapewni nam to możliwość konkurowania jeszcze bardziej agresywnie z naszymi rówieśnikami w branży”.

American Media, prywatna firma z siedzibą w Boca Raton, Floryda, nie powiedziała, ile długu ma lub oferuje inne dane finansowe.