Nic nie smakuje tak wielkie jak nostalgia, a także naprawdę lubiane potrawy to te, które mogą dostarczyć Cię do dzieciństwa. Niestety tradycyjne pokarmy na Święto Dziękczynienia mogą zależeć od wielu przetworzonych składników, a także jeśli twoje gospodarstwo domowe jest ustawione na ich sposoby, może być trudno przekonać je do podania Buh-bye do pudełek, a także puszek. Jednak warto. Ponieważ gotowanie ze świeżymi komponentami smakuje lepiej, jest dla Ciebie znacznie lepsze – i jest to naprawdę łatwe. Oto, jak zjeść obiad z indyka z Whole Foods, dzięki czemu możesz kopać puszki, jednak zachowaj wszystkie smaki, które kochasz.

Żurawina żurawina w puszce vs. domowy sos żurawinowy z pomarańczową Newcastle United Koszulka skórką

To porusza. To się rozbija. To jest pyszne. Jednak galaretka żurawinowa zawiera 24 gramy cukru Atalanta BC Koszulka na porcję, co jest prawie codziennym limitem – możesz również łykać 6 łyżeczek cukru na talerzu. Z drugiej strony, świeża żurawina to oldschoolowe superfood, pełne przeciwutleniaczy. Więc kup funt świeżej żurawiny, wlej je do rondla, a także pozwól im na wolnym ogniu za Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka pomocą wody, soku pomarańczowego, a także skórką. Trzeba przyznać, że żurawina są cierpkie, a także możesz wymagać posypki cukru. Jednak nie musi to być w przeważającej mierze słodkie, a także możesz zarządzać ilością.

Zieleńska zapiekanka z fasolą vs. ekologiczną fasolę i grzyby z prażonymi migdałami

Ach, te vintage zapiekanki. Niezwykle beżowy, ledwo możesz uznać warzywo. Pomiędzy masłem, kremem zupy grzybowej, a także smażoną cebulą na wierzchu, zapiekanka fasolowa ekologiczna jest jedną z tych świątecznych potraw, które powodują, że dietetycy drżą, dzwoniąc w 227 kalorii, a także 15 gramów tłuszczu na porcję-po prostu na a Pobrane danie. Jednak oczywiście świeże ekologiczne fasoli, a także dzikie grzyby mają niskie kalorie, a także absolutnie pyszne. Smażone grzyby w oliwku z oliwek z twórczością, zamieszaj w drobno posiekanych szalotkach, a także czosnku, a także złoża ekologiczną fasolę, gotując aż do delikatnego. Posiekanie prażonych migdałów dodaje chrupnięcie.

Pełnienie w pudełku vs. farsz z pełnoziarnistą ze świeżymi ziołami

Czy zrozumiałeś drugi element w typowym pudełku farszu jest syrop kukurydziany o wysokiej fruktozę? Zgodnie z niektórymi komponentami, które może zrozumieć tylko stażysta chemii. Tłumaczenie: Podajesz swoje domowe węglowodany, odwodnione warzywa, a także fałszywe smaki. Rozumiesz, co jest tak proste jak otwarcie pudełka? Rozdzierając bochenek chrupiącego chleba pełnoziarnistego! To nawet zabawne zadanie dla bit rąk, jeśli masz w kuchni mini pomocników. Wrzuć rozdarty chleb z smażoną cebulą, marchewką, a także selerem, skropiono za pomocą stada drobiu o zmniejszonym sodzie, a także dodaj kilka ogromnych garści posiekanych świeżych ziół. Następnie wrzuć go do piekarnika.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmienionych nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny sprawności fizycznej.

Becky Duffett

Becky Duffett jest redaktorem odżywczym Fitbit, a także pisarzem stylu życia z entuzjazmem do dobrego odżywiania. Była redaktorka książki kucharskiej Williams-Sonoma, a także absolwentka San Francisco Cooking School, zredagowała wiele książek kucharskich, a także niezliczone przepisy. Miasto Living zamieniło ją w uzależnioną od wirowania – ale nadal wolałaby jeździć koniem. Mieszka w najsłodszej społeczności w San Francisco, kosztuje weekendy na rynku rolników, próbując sprawdzić w piekarni, a także piecze ogromne kolacje dla przyjaciół.