Nową ankietę przeprowadzoną przez Concusion Legacy Foundation (CLF) i Samford University Center for Sports Analytics ujawnia , 71% z 1311 ankietowanych Amerykanów uważa, że NFL nie nadaje się do rekrutacji dzieci w walce z piłką nożną.

Według oficjalnych ogłoszeń o finansowaniu NFL wydało znacznie ponad 100 milionów dolarów na rekrutację dzieci na Boca Juniors Koszulka porażkę młodzieżową piłkę nożną, ponieważ 2000, a sama miska zazwyczaj zawiera reklamy skupione na rekrutacji dzieci i ich rodziców za pośrednictwem marek takich CF Monterrey Koszulka jak NFL Play Football.

„Dla wszystkich moich byłych kolegów z NFL: Proszę, przestań rekrutować małe dzieci do gry w piłkę nożną” – powiedział Mike Haynes, członek Football Hall of Fame, również były wiceprezes ds. Rozwoju zawodników i pracowników NFL. „Jeśli dzieci czekają do Club America Koszulka 15 roku życia, aby zagrać w piłkę nożną, tak jak ja, przyszli piłkarze będą mieli drastycznie niższe ryzyko CTE i nie stracą nic pod względem rozwijania umiejętności, które pewnego dnia mogłyby zaoferować im zawód grający w profesjonalną piłkę nożną. To najlepsza rzecz. ”

Inne istotne ustalenia obejmują:

69% byłych piłkarzy i 77% Amerykanów ogólnie wspierają rządy stanowe zakazujące futbolu dla dzieci przed 12 lat.

72% Amerykanów uważa, że walka z piłką nożną powinna być wprowadzana do co najmniej 14 lat.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail