Rada Dyrektorów Division I obciążała Radę I Division I o ocenę, w Tigres UANL Koszulka jaki sposób polityka nazwy, wizerunku i podobieństwa wpłynęły na sportowców studentów, w tym wybór szkoły, możliwości Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka transferu, możliwości transferu, możliwości transferu, możliwości transferu, możliwości transferu, możliwości transferu, naukowcy i zdrowie psychiczne.

„Obawiamy się, że pewna aktywność w nazwie, obrazie i podobieństwie może nie tylko naruszać zasady rekrutacyjne NCAA, szczególnie tych zakazujących zaangażowania wzmacniacza, ale także mogą w pewnym sensie wpływać na doświadczenie uczniów-sportowców”, powiedział przewodniczący zarządu Jere Morehead, prezes University of Georgia. „Chcemy zachować pozytywne aspekty nowej polityki, oceniając, czy można coś zrobić, aby zmniejszyć negatywne”.

Zaangażowanie szkół w organizację transakcji było również problemem, a także jak najlepiej zagwarantować wystarczającą reprezentację dla studentów-sportowców, gdy opracowują warunki umowy. Zarząd z zadowoleniem przyjął akcję kongresową w kierunku krajowego, rozsądnego zerowego standardu, który wspiera sportowców uczelni.

Przewodniczący Rady Shane Lyons wskazał, że grupa zgodziła się, że należy przejrzeć obecną nazwę, wizerunek i podobieństwo.

„Z niecierpliwością czekamy na przeprowadzenie tej recenzji i mamy nadzieję, że będziemy w stanie zaoferować członkostwo z dodatkową jasnością” – powiedział Lyons, dyrektor ds. Lekkoatletyki w West Virginia. „Wszelkie oferowane przez nas zalecenia pomogą członkom, wspierając swoich studentów-sportowców”.

Rada przyznała, że krajowe pracownicy egzekwowania prawa nadal badają naruszenia przepisów NCAA, zwłaszcza zapłaty i rekrutacji.

„Oczekujemy, że wszyscy członkowie i ich przedstawiciele przestrzegają obecnych wytycznych NCAA dotyczących rekrutacji i płatności za gra, które mają wspierać studentów-sportowców”-powiedział prezes NCAA Mark Emmert. „Zachęcamy pracowników zgodności szkolnej do dalszej staranności, a egzekwowanie NCAA i będzie nadal podejmować dochodzenia i działania przeciwko potencjalnym naruszeniom wytycznych”.

Zarząd poprosił o wstępny raport FC Porto Koszulka do kwietnia, z raportem końcowym z zaleceniami dotyczącymi możliwymi działaniami w czerwcu.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail