Transcend Capital Advisors ogłosił wczoraj partnerstwo wieloletnią nazwisko, obraz i podobieństwo (NIL) z 18-letnim golfistą amatorską Calebem Surrattem, obecnie zajmując 29. pozycję na świecie Amatorskie rankingi golfowe (WAGR). Według golfweek/junior golf wyników golfowych Surratt miał siedem prostych miejsc w pierwszej dziesiątce, a wcześniej był golfistą golfową. Niedawny absolwent szkoły średniej, Surratt będzie kontynuował okupację golfa na University of Tennessee.

„Transcend uważa, że ​​inwestowanie w rozwój i sukces młodszych golfistów na najwyższym poziomie jest sposobem na wpływ na przyszłość tych sportowców”-powiedział Brian Gorczyński, partner zarządzający. „Dzięki nowym zerowym możliwościom zapewnionym sportowcom amatorskim, nasza firma jest zachwycona, aby odgrywać rolę przywódczą w tym zmieniającym się klimacie i wspierać wschodzącą Real Madrid Koszulka gwiazdę, taką jak Caleb”.

Obywatel Indian Trail, Karolina Północna, Surratt jest młodszym All-American Rolex i zakwalifikował się do zespołu Junior Ryder Cup w USA w 2021 r. W trakcie swojej amatorskiej kariery skompilował wiele zwycięstw. W maju stał się pierwszym zwycięzcą Terra Cotta Invitational, 54-dołkowej imprezy gry polegającej na łączeniu juniorów, środkowych amateurów i studentów. Na początku tego roku Surratt wygrał prestiżowy Junior Invitational 2022 w Sage Valley Golf Club.

Miał także rok banerowy w 2021 roku, wygrywając Junior PGA Championship, FC Tokyo Koszulka Bobby Chapman Junior Invitational i Western Junior, gdzie dołączył do listy poprzednich mistrzów, w tym Jima Furyka, Collin Morikawa i Rickie Fowler.

„Jestem wdzięczny za przekroczenie wiary w mój potencjał i za pomocą mojej przyszłej ścieżki w grze w golfa” – powiedział Surratt. „Do tej pory miałem tak wspaniałe lato i spodziewałem się, że nadchodzące miesiące będą równie satysfakcjonujące. Finansowa pomoc partnerów pozwala mi skupić się na mojej grze i pracy szkolnej ”.

Surratt grał niezwykle dobrze przez ostatnie 12 miesięcy i jest obecnym przywódcą punktów elitarnej serii golfowej amatorskiej (EAGS), sojuszu siedmiu „Majorów amatorów”: Sunnehanna Amateur, Northeast Amateur, North & South Amateur, Trans, Trans -Miss amator, południowy amator, a niedawno ukończył amator Pacific Coast, gdzie zakończył remis na drugie miejsce. Ostateczne wydarzenie, zachodni amator, zostanie zakwestionowane na początku sierpnia. Pięć najlepszych zwycięzców zdobywa zwolnienia z wydarzeń USGA, PGA Tour i Korn Ferry Excursion.

W tym tygodniu rywalizuje w mistrzostwach juniorów amerykańskich w Bandon Dunes i będzie na boisku na nadchodzących mistrzostwach amerykańskich amatorskich (15-21 sierpnia) w Ridgewood i Arcola Country Clubs w Paramus, New Jersey. Sezon golfowy mężczyzn University of Tennessee rozpocznie się 9 września.

W ubiegłym miesiącu Transcend podpisał wieloletnią nazwę, Image and Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Likeness (NIL) z 19-letnim golfistą amatorskim Benjaminem Jamesem, obecnie golfistą chłopców w rankingu numer jeden z nich w kraju Rankingi Stowarzyszenia (AJGA) i rankingi tablicy golfowej Junior.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail