„W kierunku zarządu National Hockey League Gracz Reakcja NHLPA pod koniec 2010 roku, a także na początku 2011 r. Na doniesienia, że Kyle Beach był wykorzystywany seksualnie przez trenera Chicago Blackhawks. Przegląd, przeprowadzony przez firmę przepisową Cozen O’Connor, został zlecony na początku listopada 2021 r., Zgodnie z wydaniem raportu Jenner & Block LLP, a także kolejnych wywiadów medialnych Beach.

„Zarząd NHLPA otrzymał Cozen Raport 8 kwietnia, a także prezentację Cozen na temat wyników śledztwa jako kompleksowego w raporcie, 11 kwietnia.

„Cozen Raport wykazał, że„ pod sumą, po kompleksowej ocenie współczesnego zapisu, zasady, a także metody w lokalizacji w Unii wówczas, a także wspomnienia każdego z obchodów kontaktów z kontaktami z NHLPA lub program SABH, nie możemy określić żadnego rodzaju prywatnego wykroczenia ani instytucjonalnych niepowodzeń polityki lub procedury przez personel FEHR, NHLPA lub program SABH dotyczący kontaktu z raportami Beach. Ostrzeżenia Beach na temat Aldricha nie były rozpatrywane z powodu nieporozumień, Everton FC Koszulka a także nieporozumień, a nie jakiejkolwiek prywatnej Reprezentacja Ekwadoru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka lub systemowej porażki. ”

„Zgodnie z decyzją Rady Wykonawczej NHLPA przedstawiła raport oferowany publicznie na NHLPA.com. Oprócz raportu Cozen zaoferował Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zarządowi szereg sugestii przedstawiających nowe procesy, a także zasoby, które NHLPA powinien pomyśleć o wdrażaniu. Zarząd zagłosował za zachowaniem tych sugestii na razie, ponieważ potrzebują jeszcze większego awansu przez personel, a także ocenę przez zarząd.

„Niezależna ocena jest dostępna tutaj”.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail