Chociaż Ohio niedawno poszedł przeciwko zbożowi, przyjmując dokładną ocenę INS w przypadku zdarzeń pro-am, podstawa regulacyjna szybko kończy się oceną INS z powrotem Od wydarzeń, aby umożliwić sportowcom wyższy czas na nawodnienie w celu zmniejszenia wskaźników obrażeń i śmierci.

Sherdog donosi, że Brazylijska rekompensata sportowa (CABMMA) jest najnowszym, który przyjął modyfikację wczesnej oceny, najpierw kierowanej przez Kalifornię, i przestrzegał Ontario, Kansas, a także Departament Regulacji Sportowej Mohegan. Nevada również myśli o przyjęciu tej reformy. Marcelo Alonso donosi, że jest zgodny z Sherdog:

Brazylijski dyrektor ds. Wynagrodzeń sportowych MMA Cristiano Sampaio zasugerował, że przyszłe wydarzenia o mistrzostwach walki w Brazylii będą ACF Fiorentina Koszulka zgodne z nowymi protokołami ważenia-bojownicy ocenią za 30 godzin przed wydarzeniem-które zostały przyjęte dla UFC 199 w Los Angles, a także UFC Fight Fight Noc „MacDonald vs. Thompson” w Ottawie, Ontario.

„Właściwie robimy to w promocjach brazylijskich od 2015 roku”, powiedział Sampaio Sherdog.com. „Zrobiliśmy to w Shoeso, Max Fight, a także w walce z 1. okrągłym. Biegi testowe były naprawdę pozytywne. Teraz jesteśmy na ostatnim etapie konfigurowania protokołów, a także robimy dokładnie to samo Borussia Dortmund Koszulka w przypadku zdarzeń UFC w Brazylii. Rozmawiałem z UFC zaraz po wydarzeniu Curitiba [14 maja], a także naszym planem jest rozpoczęcie wykorzystania nowych wytycznych dotyczących nadchodzącego wydarzenia UFC w Brasilia.

„Byliśmy pod Leeds United Koszulka wielkim wrażeniem doskonałych rezultatów, które przynieśliśmy na wydarzeniach brazylijskich” – dodał. „Sportowcy nie przybierają większej wagi, mając więcej czasu na nawodnienie. Naprawdę są nawodnieni w prawidłowy sposób – powoli i jednorodnie – więc wojownicy są w znacznie lepszym stanie, aby walczyć w dniu walki; Mieli więcej czasu na odpoczynek, a także lepiej się karmić. To nawet nie wspomina o jego wizualnej stronie dla mediów, a także fanów. To zdecydowanie fantastyczny krok dla tego sportu. ”

Według raportu Combate.com, następne wydarzenie UFC w Brazylii ma na celu 24 września w Brasilia. UFC nie zweryfikowało jeszcze daty.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Nevada określa rekompensatę sportową przyjmuje wczesną ocenę INS dla UFC 200 21 czerwca 2016 r. „Reforma o ograniczaniu wagi”
Badanie – Wczesna ocena MMA „zaostrzone” wpływ szybkiego cięcia 29, 2021in „Studia bezpieczeństwa”
Ontario przyjmuje w stylu Kalifornii wczesna ocena INS dla UFC Fight Night 89 Rd, 2016 w „Athletics Commissioner of Ontario”