Moja teściowa ma najlepsze dodatki do sałatek! Zawsze robię łóżko ekologicznych przyjaznych, a także uzupełniam je takimi rzeczami jak sałatka z sałatki coleslaw, sałatka ziemniaczana, a także inne gadżety. Jestem zrujnowany z posiadania moich zwykłych męczących sałatek w domu.

Jestem również zrujnowany z możliwości przebywania dłużej niż 2 godziny bez cukierków. Brian (mój szwagier), a także żartowałem, że wszędzie jest cukierki, a także nie możemy przestać jeść.
Moje najnowsze filmy

Running Tip pozostań zdrowy podczas wybuchu Covid19
Bieganie końcówki, aby zachować zdrowie podczas wybuchu Coronawirusa. Czy możesz biegać i wyjść na zewnątrz podczas pobytu w domu? Oto przypomnienie, aby pomóc ci w dotknięciu umowy …

Więcej filmów

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Następnie
Jak wykonać trening dolnej części ciała dla biegaczy a
03:09

Relacja na żywo
00:00
08:21
02:25

Całkowicie nie pamiętałem, że pragnąłem jednego z nich, dopóki nie zauważyłem go dzisiaj w sklepie! Święty Mikołaj, rozumiem, że jest daleko, ale chcę strumień sody w następne Boże Narodzenie. Celta de Vigo Koszulka Proszę. Będę dobry.

Ben, a także odbyłem trochę podróży do centrum handlowego z jego rodzeństwem, a także szwagrem. Zrobiliśmy postój w „Bucks, aby uzyskać odświeżenie”.

Ben próbował maszyny huraganu. Zasadniczo jest to rurka, która strzela do ciebie 80 km / h. Ma symulować huragan…

Ale Ben stwierdził, że było to mniej intensywne niż wysadzenie ramienia przez okno na autostradzie. Ha, możesz mnie zobaczyć w odbiciu.

Mam kamizelkę, a także okulary słoneczne w Old Navy za mniej niż 10 dolców. Na początku nie byłem pewien, czy wygląd działał, więc wypróbowałem go w sklepie. Podobnie jak nawet po potwierdzeniu, że to nie działa, nadal go kupiłem. Bologna FC 1909 Koszulka Hmm.

Na obiad mieliśmy smażenie ryb! Tata Bena jest fantastycznym rybakiem, a także złapał te rzeczy, zanim tu dotarliśmy. On również sam je gotuje. To jest pyszne. Po tym posiłku jestem zrujnowany z mrożonymi patykami rybnymi.

Położyłem rybę, a także ogromny hushpuppy na łóżku z sałatką, a także miałem kuszącą białą rolkę z boku. Paris Saint-Germain Koszulka Do sosu sałatkowego wykorzystałem obfite ilości świeżego guacamole. Ten posiłek był jak moje niebo. Ryba, guacamole, hushpuppies?! Zdumiewający.

Jestem absolutnie zrujnowany z jedzenia dowolnego rodzaju innych lodów oprócz zdrowia i wellness baru. Te rzeczy są uzależniające.

Nadal jestem w dużym ciekawaniu cukru, więc spróbuję, a także mam herbatę, aby ją uspokoić.

Do zobaczenia chłopaki rano

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Gdzie biegać na wyspie Marco na Florydzie. Wskazówki dotyczące podróży, a także na wycieczkach na plaży. Florida Run Blog i

Tacos z blachy krewetki z kremowym sosem kolendry

Tacos z blachy krewetki z kremowym sosem kolendry

Prosty przepis na blachę do krewetek tacos. Lekkie tacos z krewetkami z sosem z kremu kolendry

Podróż Jane Ocena dla biegaczy

Podróż Jane Ocena dla biegaczy

Podróż Jane Ocena dla biegaczy. Próbowałem, jak i dzielenie się wskazówkami! Proste w użyciu przenośnej torby z pisuarki, która jest jednorazowa. Kąpiel

Krewetki Gortona Nowe mrożone posiłki

Krewetki Gortona Nowe mrożone posiłki

Krewetki Gortona nowe mrożone posiłki- Myśli na temat miski z makaronem Shrimp Soba, a także kremową miskę risotto grzybową. Healt

Przepis na elote meksykańska kukurydza uliczna w domu

Przepis na elote meksykańska kukurydza uliczna w domu

Receptura Elote – prosty meksykański przepis na kukurydzę uliczną z latynoską polewą sera. Wypróbuj ten zdrowy uchwyt tradycyjnego Meksyku

Proste, z zapinane ziemniaki z przepisem Brocoli

Proste, z zapinane ziemniaki z przepisem Brocoli

Proste z zapinane ziemniaki z Broccoli Light Recipe Swaps. Pakowane dla wegetariańskiego gospodarstwa domowego przyjazne dla posiłku potluck receptura

⚡ Shareaholic

.