rano! Zastanawiałem się, czy budzić się wcześnie na zajęcia na siłowni przed szkołą, ale rozmawiałem Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka o tym, ponieważ wczoraj czułem się tak zmęczony. Nadal obudziłem się z wystarczającą ilością czasu, aby wykonać ćwiczenia brzucha i lekkiego ramienia

Potem nadszedł czas na pośpieszne śniadanie. Dostałem tę miskę i łyżkę z naszej podróży do Curacao.
Moje najbardziej aktualne filmy

Athleta Running Shorts Review.mp4
Bez otarcia szortów dla kobiet. Nowa recenzja Athleta Hiit It 9 w spodenkach.

Więcej filmów

0 sekund 8 minut, 21 sekund

Następnie
Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
07:26

Relacja na żywo
00:00
08:21
08:21

Uwielbiam to, ale nigdy nie mogę użyć tej łyżki. Jestem dziwny z powodu srebrnych oprogramowania i muszę używać niektórych w zależności od tego, co jem. Być może użyłbym tego do zupy, ale prawdopodobnie nie biorąc pod uwagę, że mam Wolverhampton Wanderers Koszulka już łyżkę, uważam za moją łyżkę do zupy.

To moja łyżka płatków owsianych i jogurtowych. Często jest to moja łyżka koktajli – ale tylko wtedy, gdy jem koktajl jako koktajl, a nie siab.

Mam też widelec, Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka którego używam do sałatek i makaronu. Czy nie wszyscy?

Mówiąc o Curacao, jest to jeden z moich wielu artykułów wyszukiwanych w Google z powodu tytułu. Przepraszam, że Pervs, to nie jest to, czego szukasz…

Pytanie: Czy masz specjalne potrawy lub srebrne oprogramowanie, których używasz w zależności od posiłku?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić