Angie Torain został mianowany dyrektorem ds. Lekkoatletyki i rekreacji na University of Chicago po poszukiwaniu krajowym. Jej spotkanie obowiązuje 1 lipca 2021 r.

Torain przyjedzie do Uchicago z University of Notre Dame, gdzie jest starszym stowarzyszonym dyrektorem lekkoatletycznym kultury, różnorodności i zaangażowania. Zgłaszając Michele Rasmussen, dziekan studentów na uniwersytecie, Torain dostarczy wizjonerskiego przywództwa w dziale lekkoatletyki i rekreacji, który sponsoruje 20 sportów uniwerek, prawie 40 klubów sportowych, program sportowy domowy z tysiącami studentów rocznie oraz program Fitchicago .

Jako kluczowy zwolennik możliwości lekkoatletyki i fitness na uniwersytecie, Torain będzie współpracować z kluczowymi partnerami w całym kampusie i będzie współpracować z biurem relacji i rozwoju absolwentów, aby zapewnić ciągły sukces filantropijny. Będzie również integralną częścią wspierania działu, Bayer 04 Leverkusen Koszulka który promuje i celebruje wszystkie wymiary różnicy i różnorodności. „Cieszymy się, że Angie wnosi swoją wiedzę i dynamiczne umiejętności przywódcze do Uchicago” – powiedział Rasmussen. „Wśród swoich wielu talentów Angie zapewni głębokie zrozumienie równowagi potrzebnej między sukcesem akademickim w instytucji takiej jak Uchicago a sportem, rekreacyjnym i odnowy biologicznej”.

W Notre Dame Torain jest członkiem zespołu kierowniczego, który wyznacza obliczony kierunek i prowadzi taktyczne działanie działu lekkoatletycznego i prowadzi wysiłki różnorodności i włączenia działu. Jej obowiązki obejmują również monitorowanie rozwoju NCAA, konferencji i polityk instytucjonalnych oraz zapewnienie edukacji i wdrażania polityk w dziale lekkoatletycznym. Ponadto Torain pełni funkcję administratora sportowego w drużynie lacrosse kobiet, a także adiunktem prawa Vissel Kobe Koszulka sportowego w Notre Dame Law School.

„Jestem bardzo zachwycony, aby zostać członkiem społeczności University of Chicago” – powiedział Torain. „Nie mogę się doczekać, aby nadal budować wspaniałe doświadczenie dla naszych studentów-sportowców bordowych, pracując obok autokarów Chelsea FC Koszulka i personelu oraz służąc społeczności kampusu jako całości”.

Torain zajmował również stanowiska w wydziałach sportowych na University of the incarnate Word i Indiana University University University Indianapolis.

Torain uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie socjologii na Uniwersytecie DePauw i jej J.D. z Maurer School of Law na Indiana University.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail