Być może naprawdę Olympique Lyonnais Koszulka jestem Irlandczykiem, ponieważ dzisiaj był mój szczęśliwy dzień

Moje najnowsze filmy

4 -minutowy trening dolnej części ciała dla biegaczy
Pięć ćwiczeń dolnej części ciała dla biegaczy! Wypróbuj ten szybki trening wytrzymałości w domu na nogi, biodra i pośladki. Nie potrzebne urządzenia.

Most pośladkowy
Donkey Kicks – naprzemienne strony
CLAMSHELLES – naprzemienne strony

Uzyskaj znacznie więcej informacji na temat RuneAtrePeat.com

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Następnie
Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
07:26

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:49

PRD w maratonie Los Angeles w Dzień Świętego Patryka z nowym czasem 3:42:15!

Jestem oficjalnie krasnoludzką lub chupacabrą. jeden z tych.

Ostatniej nocy mieszkałem u Steve’a, ponieważ od 8 lat robił maraton LA, a także rozumie wiertło. Słyszałem horrory o logistyce tego wyścigu, ponieważ jest to program punktowy – zaczynając od Dodger Stadium, a także kończąc 26 mil w Santa Monica. (Więc musisz wziąć autobus lub odkryć metodę dostania się na stadion Dodger, a także zaparkować pojazd w pobliżu plaży lub inny plan).

Mój kumpel Michelle zostawił mi wielkie szczęście!

Steve bardzo dobrze mnie rozumie, a także był przygotowywany mnóstwem arbuza dla paliwa przed wyścigiem.

Więc Steve obudził mnie rano, krzycząc: „Gotowy na PR?!”

Powiedziałem mu nie, ponieważ nie trenowałem trudnego do tego wyścigu.

Naprawdę nie spodziewałem się, że będę miał tak świetny bieg, ponieważ moje nogi zajmowały dużo czasu, aby się odzyskać, a także oczekiwano, że będzie naprawdę gorąca. Nie biegałem z jego grupą, więc po prostu rzucił go dostępnym – nie wierzę, że żadna z nas spodziewała się, że będę miał tak silny wyścig.

Miałem na sobie moje pro kompresyjne skarpetki Shamrock! tak jak oni! Ta czerwona bluza była moim sprzętem.

Chuda biegacz, podobnie jak ja w corral c, ponieważ jest ślicznotką z finansowaniem C.

(AKTUALIZACJA: Skinny Runner wykorzystywała najbardziej widoczny blog na świecie. Jednak 2 lata temu przeszła na emeryturę na swoim domu. Nadal jest na Instagramie jako Barleshambone.

Okej, teraz, ponieważ wszyscy chcecie wiedzieć… Dokładnie, jak urodziłeś się z jaskrawymi rudymi włosami, chyba że twoja matka coś ukrywa?

Dlaczego / Dokładnie jak znowu PR?!

Wierzę, że Bóg żartuje na mnie na pewnym poziomie?

Naprawdę nie rozumiem, kto pojawia się w dniu wyścigu, więc nie mogę przewidzieć wielkiej lub słabej rasy. Około 8 mil każdego rodzaju pełnego maratonu lub półmaratonu zrozumiem, kto się pojawił.

W dniu wyścigu rozpoznałem jedną z poniższych:

A.) Zabawa Monican, która jest tam przez świetny czas (i będzie biegał przez długi czas). „Posłuchaj, że wymagam oszczędzania energii na mój mrożony maraton jogurtowy po wyścigu – nie spiesz się!”

B.) Postać typu „C” Monican, który chce dobrze sobie radzić, jednak nie dba o to, aby stać się nieprzyjemne, a także to zrobić.

C.) Major jako SHT Monican, który jest w nim wygrany. <- Ten iluzoryczny Monikan pojawia się tylko na wyjątkowo nietypowych wydarzeniach po półksiężycu, Wenus powstaje na Zachodzie, a także idealny 55 stopni. Naprawdę rozpocząłem wyścig z grupą prędkości 3:45, ponieważ były dla mnie najlepsze. Zostałem z nimi przez jakiś czas, ale wierzyłem, że szybko wychodzą metodę. Po pierwszej zatłoczonej/powolnej mili mieli płasko o wymiarach 8:00/mil! Bez Bueno. Zdecydowałem się zrobić swoje własne rzeczy, a także próbować samodzielnie pozostać z prędkością 3:45. Oczywiście jestem na PR High, więc najlepiej teraz stwierdzę, że podobał mi się maraton Los Angeles !!! Głównie od czasu ostatnich 2 mil. Szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego ostatnio bujam się wyścigami. Oceniam ocenę mojego paliwa, a także działam znacznie więcej - jednak to wszystko! Medale, a także koszulki maratonu, zarówno z okazji Świętego Patryka! Shamrock Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka pośrodku to ekologiczny kawałek szkła. Widzieć?

Teraz na okrążenie sukcesu…

Sprawdź to wielkie burrito – rozmiar ma znaczenie, a także jest ogromny!

Prawdziwa troska jest – co mam teraz zrobić?

Biegałem bardzo silny, a ja z tego powodu cieszę się. Ale waham się, czy zapewnić sobie szczególny cel czasu PR. Moim Barcelona Koszulka wielkim celem w zeszłym roku było po prostu złamanie 4 godzin. Zrobiłem to tak dobrze, jak jestem z tego bardzo szczęśliwy – jednak wydaje mi się, że tak się właśnie stało. Nie wierzyłem o cel poza tym.

Dzisiaj najlepiej po wyścigu moja matka zapytała, czy zamierzam spróbować, a także kwalifikować się do Bostonu. Boston kwalifikujący się do mnie to 3:35:00 – to wciąż dużo czasu na wyścig. DUŻO.

Mam o 30 milowym wyścigu Ultra Race w maju, więc na razie skupię się na tym. Poza tym nie jestem pewien, dokąd mnie zabiera życie, więc na razie wstrzymamy jeszcze jeden PR, dopóki to nie wymyślę.

> W innych bardzo interesujących wiadomościach Aleksandra Duliba wygrała maraton LA dla kobiet! Wyścig ma trudność seksualną, w której zapewniają elitarną damę 18 -minutową głowę u elitarnych mężczyzn.

Pytanie: Dzień Świętego Patryka !!! Co robisz, aby świętować?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

Podsumowanie wyścigu Disney World 10k

Podsumowanie wyścigu Disney World 10k

Uruchom Disney World Marathon Weekend 2022. Ocena wyścigu Disneya 10K, a także podsumowanie. 10 najlepszych zdjęć, a także chwile z biegu

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu oraz recenzja. Irvine Half Crazy Half Marathon Program, a także ocena wyścigu, a także sugestie dotyczące

Plan szkoleniowy maratonu OC, a także kod stawki rasowej

Plan szkoleniowy maratonu OC, a także kod stawki rasowej

Maraton, a także półmaraton Plan treningowy, aby uzyskać szybciej lub PR. Dla biegaczy z celem czasu. Stamina Traini

Wyniki rasy Maraton-Big Beler, a także podsumowanie

Wyniki rasy Maraton-Big Beler, a także podsumowanie

Revel Run Race Series Marathon Ogromne podsumowanie wyścigów niedźwiedzi, a także lista 10 najlepszych. najlepsze mile o wielkim niedźwiedzia Revel, a także bieganie z moim

Surf City Half Marathon wyniki, a także podsumowanie

Surf City Half Marathon wyniki, a także podsumowanie

Surf City Marathon, a także wyniki półmaratonu, a także podsumowanie. Zdjęcia, a także zabawa z półmaratonu w Huntington Beach

Podsumowanie wyścigu półmaratonu AFC, a także zdjęcia

Podsumowanie wyścigu półmaratonu AFC, a także zdjęcia

Wyniki wyścigu półmaratonu w Ameryce najlepsze (San Diego), a także podsumowanie. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

⚡ Shareaholic

.