Jakoś przekonałem Susan, żeby poszedł ze mną dziś rano. Oboje czuliśmy się dość szorstko od ostatniej nocy, ale nadal chcieliśmy rozciągnąć nogi.

Poszliśmy z naszego hotelu w górę paska. Było dobrze i fajnie.
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 2
MARATON TRINGING DZIENNIK 2. RUNEATREPEAT.com

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 45 sekund

Następnie
Maska twarzy do biegania lub wyjścia na zewnątrz
07:15

Na żywo
00:00
08:21
01:45

Susan chciała chodzić przez Serendipity – naprawdę naprawdę chce tam zjeść później, więc wyciągnęliśmy to. Nie wiem, co tu robię…

Przed naszym spacerem zjadłem wiązkę płatków i banana. Ale z jakiegoś powodu nie zrobiło to nic dla mojego głodu? Potrzebowałem mleka na białko lub PB do tłuszczów.

Wczoraj wpadłem i zjadłem ciasteczko. Susan specjalnie kupiła te ciasteczka również dla mojego Bachelorette. Nie są po prostu urocze – świetnie smakują! Ten, który zjadłem, był w znacznie bardziej „kolorowym” kształcie i znacznie większy (jak tak duży jak moja ręka, ale kształt nanera, jeśli chcesz).

Uwielbiam ten posąg i musiałem go zrobić. Uwielbiam stare obrazy i rzeźby Wenus, ponieważ są takie kręte. To jest wzór do naśladowania mojego obrazu?

Okej, teraz wybieramy się trochę przed relaksem. Moje stopy wciąż mnie zabijają z ostatniej nocy, a kolano też boli. Gwizd.

Muszę to zebrać!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział