Geoff Roberts

YouTube oficjalnie zastąpił MTV jako główną lokalizację, gdy chcesz być głupszym, o wiele bardziej lekceważącym i/lub mniej zdrowym. MTV był pełen absolutnych bzdur, które zatruły i tak już nisko pracujące umysły młodych ludzi. Niezależnie od tego, czy były to programy „reality” o ludziach walczących, a także oszukujących się nawzajem, Jackassa wpływającym na młodzież na próbę niebezpiecznych wyczynów, czy teledyski na temat leków, a także cudzołóstwa, MTV było edukacją w pierwszym czasie. Podczas gdy prawda pozostała w telewizji, a także nadal zatruwa umysły wielu już powolnych Amerykanów, nowym głównym źródłem niebezpiecznych czynów, a także fałszywych informacji jest YouTube. Nie jestem ekspertem, jednak byłbym gotowy założyć się, że rak, który jest YouTube, jest podobnie lub znacznie bardziej szkodliwy dla sportu kulturystyki niż dla jakiegokolwiek innego sportu lub branży. Jeśli obecne wzorce są kontynuowane w odniesieniu do kulturystyki, a także na YouTube, ten już niszowy sport jest absolutnie skazany. YouTube stał się miejscem, w którym wszystkie niekorzystne stereotypy odnoszące się do kulturystyki są nie tylko przykładowe, ale także uwielbione, jednak podobnie są dla wszystkich, a także każdej osoby, która pragnie kliknąć filmy. Na rynku kulturystycznym jest wielu YouTuberów, którzy natychmiast przychodzą na myśl w odniesieniu do tego ostatniego stwierdzenia. Nie wymienię żadnych nazwisk w tym utworze, po czym nie chcę, aby żaden rodzaj tych klaunów otrzymał jakiegokolwiek rodzaju widoki niż już, z oczywistych powodów.

Kanał pierwszego faceta musi być nazywany „How to Be a Meathead Duche Bag”, ponieważ każda rzecz o nim jest kwintesencja do bycia meathead i/lub po prostu całkowitą torbą dupkowatą. Osoba jest po czterdziestce, broń sportowych, a także delts, które bez wątpienia mają w nich implanty i/lub mnóstwo olejków wzmacniających miejsce, jest pokryta od stóp do głów w tatuażach, z których wiele próbuje sprawić, by jego mięśnie wyglądały Większy, a także jest żonaty z Bleach Blonde Trophy Trophy z przerażająco przesadną pracą piersiową, która jest w najlepszym razie w połowie jego wieku. Chociaż może to hałasować jak postać z fikcyjnego sitcomu, który gra mega dupek, tak nie jest, a także naprawdę się pogorszy. Ta osoba swobodnie mówi o tym, a także uwielbia jego używanie sterydów, filmy, które sam są tak leniwe, jak i lekceważące, jak osoba może potencjalnie być na co dzień, a także dostarcza informacji tak biednych, że ślubowałbyś, że po prostu pociąga Twoja noga. Niestety, ta osoba nie jest postacią Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka sitcomu fikcyjnego, a także nie żartuje, jest naprawdę taki duchey, a także przekazuje swoje metody milionom milionów młodych kulturystów. Oto szybka lista wszystkich absurdalnych rzeczy, które ta osoba filmuje sam i/lub mówi. Teraz są to rzeczy, które widziałem, jak to robił i słyszałem, jak stwierdza się własnymi oczami, a także uszy, a także żaden z nich nie jest przesadzony ani nieprawdziwy.

1. Kradnie plastikowe srebrne naczynia z restauracji, aby upewnić się, że nie będzie musiał dostać ani prać żadnego rodzaju srebra, pomimo bycia milionerem. 2. Parkuje przed sklepami, centrami handlowymi lub gdziekolwiek indziej, z całkowitym lekceważeniem wszystkich innych, po prostu nie musi odkrywać miejsca parkingowego i spaceru. Robi to nawet, gdy usługi sprawiają, że Crystal usuwa, że nie jest to włączone tak dobrze, ponieważ po prostu płaci bilety zamiast zająć dodatkowe trzynaście sekund, aby zaparkować jak wszyscy inni. 3. Rutynowo przejmuje tysiące miligramów z przedracowania kofeiny, a także mówi, że jego mózg martwy jest zgodny z tymi kwotami tak, jak to robi. Tak, stwierdziłem tysiące miligramów. 4. Co najmniej dziesięć na dziesięć jego posiłków jest do niego wysyłanych pocztą, albo zjada, pozbywając się całkiem sporo gotowania lub naczyń. 5. Oświadcza, że uważa, że węglowodany są o wiele ważniejsze dla budowania masy mięśniowej niż białka, a nawet stwierdza, że zatrzymał białko razem w przeszłości, a także rozwinął o wiele więcej masy mięśniowej. 6. Kiedy wyjmuje śmieci, opuszcza puszki przy drodze, ponieważ rozumie, że jego sąsiedzi zachorują na ich sprawdzanie, a także ostatecznie odłoży dla niego puszki, co robią za każdym razem. 7. Oświadczył, że kiedy jest na diecie „keto”, słodkie jedzenie jest w porządku, jednak złożone węglowodany psują dietę. 8. Rutynowo sesja zdjęciowa i tak już fałszywe ramiona, a także Delts na większości swoich zdjęć. 9. Filmuje sam, a także małżonka, który przyspieszał ruch uliczny, często czasy w pojazdach, które nie są zarejestrowane, a także zwykle rozpraszane przez telefon i/lub jedzenie na kolanach. 10. Pokazuje tak samo jak restauracje szybkiego jedzenia każdej nocy dokładnie, gdy zamykają się, a także zamawiają mnóstwo jedzenia, zmuszając pracowników do pozostania później, niż zwykle, pomimo nie haviNg to prawdziwe zadanie lub jakiekolwiek prawdziwe obowiązki, które powstrzymałyby go przed dotarciem na czas. Z przyjemnością z przyjemnością! 11. Dziewięćdziesiąt pięć procent jego planu dietetycznego składa się z białek jaj, zboża młodzieży, proszku węglowodanowego, makaronu, tłustego mięsa, wyjścia, a także lodów, a także odnosi się do tego jako diety kulturystycznej.

Mając na uwadze wszystkie te fantastycznie szalone, potencjalnie szkodliwe akty, a także oświadczenia, nie mogę być jedyną osobą, która widzi problem z milionami młodych ludzi wyglądających tak samo jak ten człowiek? Mam osobiste doświadczenia z młodym facetem wchodzącym w sklepy suplementów, a także prosząc o tę osobę z imienia, zasadniczo pytając, czy sklep oferuje coś, co robi i/lub używa. Najstraszniejszą częścią tego jest to, że słyszałem dokładnie tę samą historię od pracowników sklepów suplementów z innych krajów.

Istnieją dwie inne osoby, które są stosunkowo popularnymi YouTuberami, których również zakwalifikowałbym jako choroba dla ludzkiego społeczeństwa. Ten, który głosi ogromne stosowanie sterydów, a także jeszcze jeden, który głosi dietę wegańską. Rozmawiałem z dietami wegańskiej, biorąc pod uwagę ten dzień. To prawda, że diety wegańskie nie są zdrowsze niż diety obejmujące mięso. Możesz nie zgodzić się wszystkiego, co chcesz, to w porządku, po prostu zrozum, że się mylisz. Okres. Nauka to dowodzi, rozwój to dowodzi, a także wiele dla mnie, logika to dowodzi. Ten konkretny wegański klaun lubi dokładnie wyświetlać, w jaki sposób diety jedzące mięso są okropne dla planety. Jakie to rodzaj sporu? Czy naprawdę opierasz to, co wkładasz w swoje ciało na tym, jak wpływa na środowisko? Telefon nazywaj mnie szalonym, jednak jem dla zdrowia, aby wyglądać w określony sposób, a także energię, nie po to, aby nie uratować świata kosztem mojego zdrowia.

Ta osoba przedstawia filmy, a także zdjęcia swojej budowy ciała, które są dość szczupłe, a także ma trochę mięśni, jednak nie wystarczy, aby zapobiec wyglądowi chudego, co robi, próbując pokazać dokładnie, jak dobrze Plan diety wegańskiej działa dla niego. Jest to szczególnie zabawne, ze względu na fakty, które ma około 20 lat, a także wyraźnie ma godną szacunku genetykę. Nie wspominając o tym, że najprawdopodobniej był weganinem tylko przez kilka lat. Nowy Flash, 20 -letni osoba z szanowaną genetyką, która będzie wyglądać świetnie, jedząc tylko pączki, Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka a także hot dogów. Mam dokładnie to samo przesłanie, które robię wszystkich wegan: biorąc pod uwagę, że plan diety jest napędzany przez dogmat, a nie inteligencję lub logikę, nie możesz ich przekonać, aby przestać, więc po prostu mówię im, aby pozostali z planem diety tak długo Jak mogą tak samo nieuchronnie zobaczyć lub poczują, że jest niezdrowy, lub po prostu zachorują, pozostaną uparte i głupie, a także nadal zachorują. Absolutnie, pozytywnie, zapewniam to.

Ostatnią komórką rakową YouTube, której dotknę, jest osoba, która głosi wykorzystanie niezwykle dużych ilości sterydów. To jeszcze jedna osoba, która ma miliony bardzo młodych wyznawców, którzy biorą do serca jego zalecenia. Ta osoba oświadcza, że sterydy są najważniejsze w kulturystyce, co jest zabawne, ponieważ ożywia o wiele więcej niż jakakolwiek osoba, a także do ssie kulturystyki. Nie tylko stwierdza te rzeczy, ale pokazuje swojej publiczności dokładnie, jak podawać wszystkie te leki, a także cokolwiek innego w jego domu. Teraz ta osoba jest wystarczająca, aby zapewnić, że ogromna większość dorosłych zobaczy, że jest tylko klaunem, a także nie kimś, kogo należy traktować poważnie. Jednak dokładnie tego samego nie można stwierdzić dla młodych ludzi, którzy nie zebrali jeszcze możliwości myślenia. Zasadniczo masz tego idioty, który mówi milionom młodych kulturystów, że dziesięć gramów tygodniowo jest typowych, a także że leki są najważniejsze w kulturystyce, co prowadzi mnie do mojego następnego poważnego problemu z pojawieniem się tych sławy na YouTube.

Dużo niepokojące jest to, jak reagują inni osoby z zewnątrz, zapytani o tych klaunów. Prawie wszystkie z nich po prostu to oczyści, a także niewiele stwierdzają, a nawet gorzej, stwierdzają, że jest to fantastyczne, a także są z nich zachwyceni. Osobiście uważam, że jeśli jesteś dobrze ustaloną autorytetową postacią, na której zależą ludzie na rynku kulturystyki lub fizycznej sprawności fizycznej, a także szanujesz, masz rodzaj zadania wypowiedzenia się przeciwko tym idiotom na YouTube, którzy zatruwają umysły kulturystyki przyszły. Często jest sytuacja, w której kulturystyka zapewniała tym kulturystyce, co mają, a także ich główny entuzjazm w życiu, więc dokładnie jak mogą po prostu siedzieć bezczynnie, a także nie obalić tych gwiazd YouTube, które są strasznie uszkadzające Piłkarski Cup 22-24 Koszulka sport, mianowicie jego przyszłość? To po prostu nie ma sensu. Dokładnie w jaki sposób ci YouTuberzy sprawiają, że kulturystyka, a także kulturystycy patrzą na obserwujące miliony ludzi? grZjedz szczęście, dzięki czemu kulturystyka jest o wiele bardziej widoczna, gdy ci klauni są zasadniczo umowa o sporcie na YouTube.

Był czas, kiedy młodzi ludzie zaczęli kulturystyki, ciesząc się Arnoldem lub podstępnym w filmach, które miały świetne pozytywne przesłanie, ponieważ ci ludzie grali większe niż postacie z życia ratujące świat, walcząc z złem lub przezwyciężając pozornie nie do pokonania szans z czystą determinacją. Dzisiaj młodzi ludzie zajmują się sportem, natkając się na wideo z tytuber strzelającym olejem w jego piersi, podczas gdy deklaruje, że leki są najważniejsze w sporcie lub osobą pełną oleju, a także implantów jedzących śmieciowe jedzenie, a także łamać prawo. Zrób matematykę dokładnie na to, jak wpłynie to na przyszłość kulturystyki. Ci YouTubers są bardzo słabą rzeczą dla branży, nie ma dwóch metod. Jeśli zdarzy ci się być osobą, która jest bardzo uważana za zarówno i szanowana w tej branży, pamiętaj, aby zwrócić uwagę na te słowa, zanim odpowiesz jeszcze jedną troską o te kretyny. Od tego zależy przyszłość naszego cenionego sportu.