Aktualizacja 11 stycznia 2017 r.-Bluglassmma informuje, że polityka ta została uchylona, a także zależy od kart pro-am w ciągu dnia, a druga ocena w OCESIU Dzień walki z ograniczeniami dokładnie tego, ile można odzyskać.

____________________________________

Kiedy organy regulacyjne sportu bitwy zwracają się na usługi dla niebezpieczeństw związanych z szybkim ograniczeniem ciężaru, reakcja szarpnięcia kolana ma potrzebować dokładnie tego samego dnia ocena INS z bojownikami walczącymi o wagę.

Gdy rozmowa dojrzewa z lekarzami, a także innymi zainteresowanymi stronami, biorąc pod uwagę tabelę, ta koncepcja została zatrzymana martwą w swoich ścieżkach. Powodem jest to, że bojownicy w niektórych przypadkach wymagają zabezpieczenia przed sobą. Wielu bojowników będzie uciekać się do szybkich metod ekstremalnego ograniczenia masy, aby przynieść wagę zamiast karania za brakującą wagę lub bezpośrednio zatrzymywane przed konkurowaniem. Innymi słowy, przyniosą wagę, głęboko odwodniając się. W tym stopniu, że prowizje umożliwiają tym metodom sportowcom wymaganie znacznego czasu na prawidłowe ponowne hydrację przed konkurowaniem, dokonanie dokładnie tego samego dnia ocena INS (bez wymogu nawodnienia) starter.

Niestety, Komisja Sportowa w Ohio, niestety, była przeciwna zbożowi, a także ustanowiła dokładnie to samo dzień.

Bluegrassmma.com raporty w następujący sposób:

____________________________________

Rekompensata sportowa w Ohio wprowadziła nową politykę ważenia, a także z pewnością podniesie brwi wśród społeczności MMA.

Rekompensata wysłała dziś wiadomość e-mail, która określa, że Pro, a także bojownicy amatorscy będą musieli teraz ważyć się Reprezentacja Holandii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w tym samym dniu ich wydarzenia. Nabyliśmy kopię poniższego e -maila:

„Nowa polityka zostanie umieszczona na miejscu od 1 lipca 2016 r. Wszystkie mieszane wskaźniki sztuk walki zostaną przeprowadzone w dniu wydarzenia. Obejmuje to wszystkie wydarzenia Pro AM. Ważenie może rozpocząć się już o godzinie 10:00 w dniu wydarzenia. Nie dotyczy to karty ekspertów. ”

Dotarliśmy do dyrektora wykonawczego OAC Bernie Profato, aby uzyskać oświadczenie:

Nadal jest dużo czasu na ponowne hydratację, a także na kartach Pro AM, zwykle występują tylko 2 do 3 walk pro, które wpływają na 4 do 6 bojowników.

Jeśli konkurent ma problem z tą polityką, może tracić dużą wagę, a także nie walczyć w odpowiedniej klasie wagowej.

Jeśli bojownicy zdecydowali się nie walczyć, ponieważ może w rzeczywistości mogą narażać się na ryzyko, zmniejszając dużą wagę. Nie martwimy się, co robi Kalifornia. Uważamy, że im wcześniej ktoś może rozważyć znacznie większą wagę, która może dodać przed ich walką. Istnieje problem z ograniczeniem wagi, a także jeśli można go poprawić na wczesnym etapie Reprezentacja Ekwadoru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zawodu wojownika, może to postawić ten konkurent w bezpieczniejszej atmosferze na przyszłość.

__________________________________________________

Jest to wątpliwa metoda problemu szybkiego cięcia. Powyższe stwierdzenie sugeruje, że odszkodowanie nadal przewiduje, że bojownicy zostaną odwodnieni podczas przynoszenia wagi, a także stwierdzenie, że „mnóstwo czasu na ponowne hydrację” z dokładnie oceną tego tego samego dnia nie jest poprawne medycznie.

Podczas gdy wcześniejsza ocena INS może motywować znacznie bardziej ekstremalne cięcia, również zapewniają wojownicy o wiele więcej czasu na nawodnienie. W stopniu, w jakim wymaga odszkodowania Dokładna ocena tego samego dnia, niezbędne jest to, że regulatory są czujne, aby zagwarantować, że wszyscy sportowcy są również nawilżeni, jednocześnie przynosząc wagę, ponieważ jest niewystarczający czas dla ciała, a także o wiele ważniejsze, mózg do nawodnienia w ciągu jednego dnia . Bojownicy walcząc Cerezo Osaka Koszulka z odwodnieniem mają zwiększoną możliwość uszkodzenia mięśniowo-szkieletowego, uszkodzenia mózgu i śmierci.

Komisje nie mogą przymknąć oka na niebezpieczeństwa obu ekstremalnych cięć, jednak również sportowcy walczą o odwodnieniu. Usługa Ohio wydaje się przegapić drugą część równania.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Mohegan Department of Athletic Policy wdraża reformę zmniejszoną wagę 4, 2016 w „Reforma o ograniczaniu wagi”
Pensylwania wprowadza program reformy ograniczania wagi próbnej oparty na kompozycji organizmu konkurencyjnego, aby 16, 2018in „Pennsylvania Battle Sports Law”
Po zawodnikach śmierci One Mistrzostwa powoduje ścisłe reformy ograniczające wagę 23 grudnia 2015 r. „Reforma ograniczania wagi”