Zastosowanie zostało opublikowane wczoraj przez NCAA:

Rada Gubernatorów NCAA mocno, a także bez wątpienia popiera szansę dla osób transpłciowych-sportowców do walki w sporcie uniwersyteckim. Zobowiązanie to opiera się na naszych wartościach włączenia, a także uczciwej konkurencji.

NCAA ma długotrwałą politykę, która dostarcza o wiele bardziej integracyjną Sanfrecce Hiroshima Koszulka ścieżkę dla osób transpłciowych w sporcie uniwersyteckie. Nasza technika – która wymaga leczenia tłumienia testosteronu dla kobiet transpłciowych do walki w sporcie kobiet – obejmuje ewoluującą naukę w tym problemie, a także jest zakotwiczona w polityce zaangażowania zarówno światowego komitetu olimpijskiego, jak i Komitetu Olimpijskiego USA, jak i parolimpijskiego. Piłkarski Cup 22-24 Koszulka Włączenie, a także uczciwość może współistnieć dla wszystkich studentów-sportowców, w tym sportowców transpłciowych, w jakikolwiek sposób. Nasze oczekiwanie na usunięcie jako najwyższego organu zarządzającego stowarzyszenia jest to, że wszyscy studenci-sportowcy będą traktowani z godnością, a także szacunkiem. Jesteśmy zaangażowani w upewnienie się, że mistrzostwa NCAA są otwarte dla wszystkich, którzy sprawiają, że idealnie się w nich Inter Milan Koszulka walczy.

Uważając, gdzie odbywają się mistrzostwa, polityka NCAA kieruje, że tylko miejsca, w których Holds mogą poświęcić się dostarczaniu bezpiecznej, zdrowej, a także bezpłatnej dyskryminacji. Będziemy nadal uważnie sprawdzić te okoliczności, aby dowiedzieć się, czy mistrzostwa NCAA można przeprowadzić w metodach przyjaznych, a także szanują wszystkich uczestników.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail