Hej i zachwyceni piątek! Rozpocząłem dzień od biegu, przechodząc prezentację w mojej głowie. Ach! Nie wiem, dlaczego zgadzam się robić te rzeczy, kiedy mnie tak denerwują. (To samo można powiedzieć o tym, jak zapisuję się na maratony, a potem wariować poprzedniej nocy!)

W tym tygodniu był trochę szorstki, ale na szczęście miałem moich przyjaciół (alkohol i alkohol i ser, aby zachować towarzystwo.
Moje najbardziej aktualne filmy

Niekonformodoksyjna książka i recenzja Netflix
Recenzja serii książki i serii Netflix – nieorthodox. Dobry słuchanie – książka, seria recenzji podcastów i wizualnych.

Więcej filmów

0 sekund 7 minut, 28 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 2
01:45

Na żywo
00:00
08:21
07:28

Naprawdę chociaż jednym z moich ulubionych z tego tygodnia jest ser Ranchero. Uwielbiam te rzeczy i pewnego dnia znalazłem to w lodówce mojej mamy. Z jakiegoś powodu normalnie go nie rozumiem, ale jeśli widzę to u mojego FAM, atakuję to. Myślę, że zjadłem połowę pakietu.

I to prowadzi mnie do reszty moich piątkowej faworytów na ten tydzień…

Tydzień ulubionych

1. Moja ładowarka Garmin 410 pękła losowo pewnego dnia – po prostu pękła na pół. To nigdy wcześniej nie zdarzyło się. Gwizd. Ale kupiłem zamiennik na Amazon i był tu za 2 dni (nawet nie spieszyłem się z wysyłką, było po prostu szybkie!). Tak!

2. Zwolnienie. Czuję, że zawsze spieszę i to sprawia, że ​​jestem nieuporządkowany. Ostatnio starałem się mieć o wiele więcej cierpliwości i spowolnić trochę. Pomogło mi to przekształcić dom w tornado tak szybko jak zwykle!

3. Jersey Belle

Kochaj, miłość kocham ten program i po prostu cieszyłem się finałem sezonu podczas ćwiczeń siłowych. Mam nadzieję, że to przywrócą. Wiedzą, że mam (losowo) obsesję na punkcie Południa, ale niekoniecznie tam należę, więc czuję związek z Jaime.

4. Nowe legginsy prokompresyjne. Zawsze byłem fanem ich skarpet kompresyjnych i testowałem legginsy w tym tygodniu. Jak dotąd ich kocham. (Więcej szczegółów już wkrótce.)

Jeśli jesteś na rynku skarpet lub legginsów, powtórz kod US, za 40% zniżki!

5. Moja nowa odżywsza Ruska, która pachnie jak Kolonia Męska i sprawia, że ​​jestem szczęśliwy. Nie mogę przestać go wąchać i prawdopodobnie używam zbyt wiele. Uwielbiam pachnie dziecięce (jak zapachy kolońskiej w kolorze u dzieci, a nie pachy). Naprawdę muszę po prostu zdobyć mężczyzn i powstrzymać tę bursztynową szaradę.

Pytanie: Jaka jest twoja ulubiona rzecz w tym tygodniu?

Wyślij mi skoroszyt

11Save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

11

Szpilka

Udział

Ćwierkać

Udział

Poczta

Udział