Poznaj Marię, najnowszy bieg, jedz, powtórz czytelnik, aby podzielić się swoją historią zwycięstwa w odchudzaniu…

Maria wcześniej:
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 4
MARATON TRICH TRINGING DZIENNIK DZIEŃ 4

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 21 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 3
00:51

Na żywo
00:00
08:21
01:21

Funty Lost: Straciłem 80 funtów, ile czasu zajęło mi to około 2 lat lokalizacji: Urodziłem się w St Louis w stanie Missouri, przeprowadziłem się po kraju i (niestety) skończyłem w St Louis !! Zawód: Mamusia Najpierw, ale obecnie zajmuję wiele pozycji: Asystent programu żywieniowego Centrum Opieki Dzieci, Blogger Zdrowy Living i niezależny pisarz

Maria po:

Jaki był czynnik motywujący, który zacząłeś podczas podróży odchudzania? Czy to była jedna rzecz czy seria wydarzeń? Przez długi czas „planowałem” utratę wagi. Nigdy nie byłem naprawdę otyły, ale zawsze miałem większą wagę niż moja 5 -calowa rama 4 -calowa. 7 lutego 2001 r. Wszystko się zmieniło, ponieważ urodziłem moją pierwszą córkę. Wiedziałem, że kiedy urodziła się, że muszę dokonać całkowitej zmiany życia, ponieważ nie chciałem, żeby przeszła te same walki przez całe życie, co w moim.

Jak myślisz, jaka była najważniejsza zmiana? Jak to pomogło? Czy możesz to nadać na całe życie? Wprowadziłem dwie bardzo ważne zmiany życia. Najpierw zostałem wegetarianinem. Zauważyłem zmianę w tym, jak się czułem niemal natychmiast. Czułem się bardziej obudzony, bardziej energiczny, nie taki senny i nie tak ospały. Z czasem zacząłem powoli zauważać zmianę w moim ciele, ponieważ jako wegetarianina twoje wybory są na początku zdrowsze (warzywa, owoce, ziarna, orzechy itp.) Oczywiście możesz znaleźć pobłażliwe i niezdrowe opcje wegetariańskie, ale główne Staples składają się z zdrowszych opcji. Przestałem jeść w miejscach fast foodów, ponieważ nie było nic, co mogłem zjeść jako wegetarianin. Zacząłem zauważać, że nawet sałatki restauracyjne pojawiły się z mięsem. Moje ogólne postrzeganie jedzenia zmieniło się, gdy dokonałem zmiany. Podobało mi się, jak to mnie poczuło. Potem zacząłem ćwiczyć, chodząc na początku, a potem powoli przechodząc do biegania i podnosząc ciężary i wiedziałem, że moje życie zmieniło się na lepsze !! Waga zaczęła spadać i przez dwa lata nadal dokonałem jednego zdrowego wyboru po drugim i wkrótce nie musiałem już o nich myśleć. Zdrowe wybory to wszystko, co nawet rozważałem. Wiem, że mogę to utrzymać przez resztę życia, ponieważ muszę. Jestem kobietą do naśladowania, na które patrzą moje (obecnie 2) córki i chcę być zdrowym wzorem do naśladowania. Nie chcę mieć obsesji, więc chodzę drobną linią, ale wiedzą, że zdrowe wybory są ważne i dlaczego. Wiedzą, że nie chodzi o to, że jest dla mnie próżność, że chodzi o bycie zdrowym i najlepszym „ja”, jaką mogę być.

Jak zmieniłeś swoje nawyki żywieniowe? becoming a vegetarian is the biggest change I made, but I am from a very southern family and everything (even the vegetables) are fried or covered in gravy or cooked in butter. I began making smaller changes in that area as well. Przynosiłbym własne jedzenie do rodzinnych funkcji lub zaoferować dużą opcję wegetariańską jako przystawkę dla wszystkich, którzy liczyliby się dla mnie jako posiłek. Powoli moja rodzina i rodzina mojego męża zdali sobie sprawę, że to nie była faza ani jakaś szalona dieta i weszli na pokład. Nadal wnoszę własne jedzenie do funkcji, ale zawsze jest coś dla mnie, aby zjeść, co ktoś inny zrobił i czuję się dobrze, wiedząc, że wcierałem (nawet jeśli tylko trochę) w moją rodzinę w zdrowy sposób.

Jak zmieniłeś swoje nawyki ćwiczeń? Byłem na kanapie ziemniaka !! Zacząłem powoli, chodząc po bloku lub średniej, a potem chodziłem na dalsze odległości. W końcu zacząłem biegać do znaku stop, a potem biegałem za rogiem i tak dalej. Skończyło się na znalezieniu pracy w lokalnym klubie zdrowotnym pracującym w biurku spa, a członkostwo bezpłatne na siłowni pojawiło się jako dodatek. Wszedłem do pracy wcześnie, abym mógł ćwiczyć, a potem prysznic przed podłożeniem. To był świetny dodatek, nawet jeśli wynagrodzenie było okropne !!

How do you plan to maintain these healthy habits? I sign up for races here and there with my husband. Moja córka (9 lat) prowadzi nasze pierwsze 10 tys. W kwietniu, aby zebrać pieniądze na ASPCA, a obecnie trenuję, aby prowadzić mój pierwszy półmaraton. Nie pracuję już w klubie zdrowia, więc ćwiczenia zimą stają się trudniejsze, ale świetnie ćwiczę DVD jak 30 -dniowe strzępy, chrupki i joga, które mogę zrobić wcześnie rano w mojej piżamie, zanim moja rodzina nawet budzi się . Będę szczęśliwy, gdy zniknie przeziębienie, a słońce znów będzie lśniło, ponieważ tęsknię za bieganiem na zewnątrz z moim iPodem i moimi myślami!

Czy masz jakieś wskazówki dla czytelników RER, którzy chcą schudnąć? Zrób to powoli. crash diets and pills and all these crazy things I see advertised aren’t going to help you in the long run. Umów się na spotkanie z sobą, aby zrobić co najmniej 30 minut jakiejś formy ćwiczeń 5 dAys tydzień. Jeśli zapiszę to w moim planie, mam zaplanowane spotkanie i nie mogę anulować na sobie !! Jeśli nie cenię czasu i zdrowia, to dlaczego ktokolwiek inny. Jeśli chodzi o dietę, zgadza się, aby dokonywać jednego zdrowego wyboru codziennie przez 6 dni i nagradzaj jedną ucztę pod koniec tygodnia. Następnie w następnym tygodniu zgadza się dokonać dwóch zdrowych wyborów i tak dalej. W końcu nie będziesz musiał nawet myśleć o dokonaniu zdrowego wyboru. Będziesz chciał dokonać zdrowego wyboru, aby nie zakłócać całej swojej ciężkiej pracy!

***************************************************** *****

Gratulacje Maria i dziękuję za podzielenie się z nami swoją historią!

Możesz znaleźć Marię online w Real Fit Mama.

Jeśli masz historię sukcesu odchudzania, które chcesz się podzielić, napisz do mnie na adres RUNEATREPEAT@gmail.com.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Idź dalej:

Jak zatrzymać złe nawyki – 126

Jak zatrzymać złe nawyki – 126

Sztuczka, aby zatrzymać się nad jedzeniem, upijaniem się odżywianiem lub kolejnym złym nawykiem. Najlepsza intuicyjna wskazówka do jedzenia, aby pomóc ci porzucić dietę

Utrata masy ciała, aktualizacje arbuza i weekendowe z Diego

Utrata masy ciała, aktualizacje arbuza i weekendowe z Diego

Jak kochać siebie podczas poprawy siebie. Pozytywność ciała, tracąc na wadze lub podążając za celem. Wskazówki, jak

Bieganie to najlepszy sposób na schudnięcie, ale …

Bieganie to najlepszy sposób na schudnięcie, ale …

Jak schudnąć i cieszyć się podróżą. Wskazówki dotyczące utraty wagi z bieganiem. Jak cieszyć się bieganiem i poczuciem goo

Jak zacząć działać ze strategią biegania / spaceru

Jak zacząć działać ze strategią biegania / spaceru

Jak rozpocząć działanie planu z przedziałami run. Nowi biegacze i powracający biegacze Run/Walk Time, aby to ułatwić

Łatwe śniadanie Pieczone Ziemniaki

easy breakfast Baked Potato Recipe

Łatwe śniadanie Pieczone Ziemniaki Ziemniaki to pyszne, gęste składniki odżywcze i świetna opcja napędzania WO

transformation Tuesday-Reminder before you compare

transformation Tuesday-Reminder before you compare

Reminder: My transformation took years. remember that before you compare yourself to me or anyone else. I started runnin

⚡ Shareaholic

.