W zeszłym tygodniu UFC wysłało Marc Ratner do Waszyngtonu, aby potwierdzić w opozycji do przepisów mających na celu poszerzenie ustawy Muhammada Ali na mieszane sztuki walki. (W przypadku tła możesz kliknąć tutaj, aby sprawdzić, co zrobią przepisy).

W fascynującym akcentie, największy amerykański promotor UFC, Bellator MMA, złożył list z AS Roma Koszulka Kongresem, który wydawał się popierać przepisy, a nawet zauważając, że jego język może zostać wzmocniony w celu poszerzenia wymagań dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia, gdy dotyczy przeglądu traumatycznego mózgu uraz.

List, napisany przez Tracey Lesetar-Smith obecny wiceprezes ds. Służby, a także sprawy prawne w Viacom Media Networks po raz pierwszy przedstawia tło opisujące wykorzystanie promotora miały tytuły, a także uzasadnienie obecnych metod umownych w MMA. Kończy się zgodnością z językiem na poparcie przepisów (lub przynajmniej ich „zamiar”):

Bellator opiera się na określaniu, a także plemiennych komisji sportowych w celu kontrolowania naszych wydarzeń. Uważamy, że firmy te są najlepsze w celu obiektywnego upewnienia się, że sportowcy, takie jak testowanie leków poprawiających wydajność (PEDS), a także egzekwowanie ważnych zabezpieczeń każdego, a także zdrowia każdego wojownika, a także bezpieczeństwa. Komisje mogą odgrywać naprawdę ważne funkcje w testowaniu, a także zapobieganie obu traumatycznym uszkodzeniu mózgu (TBI)
I ekstremalne ograniczenie masy – oba palące obawy, przed którymi stoi rynek MMA.
Wysiłki wielu prowizji są jednak kalekie przez niedofinansowanie, brak personelu, a także niewiele zasobów. Ustawieniem Bellatora jest to, że rząd federalny musi robić wszystko, aby popierać się, a także wspierać istotną pracę tych komisji.

Biorąc pod uwagę wiele niebezpieczeństw związanych z TBI, a także przewlekłą traumatyczną encefalopatię (CTE) w celu zwalczania sportowców sportowych, a także szczególnie dla bokserów, odkrytych w latach, biorąc pod uwagę, że wstępne uchwalenie ustawy Muhammada Ali, to ustawienie Bellatora, że kongres jest poważna w zakresie ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia konkurencji, a także bezpieczeństwa, musi skorzystać z okazji zatwierdzonej przez przepisy kongresmena Mullin w celu zwiększenia wymagań progowych dotyczących medycznych
Testy w celu West Ham United Koszulka wyraźnego zawierania testów w celu znalezienia TBI. Nie może to być po prostu „wskazane”, tak jak w obecnym wcieleniu aktu, sportowcy przechodzą rutynowe testy na takie problemy.

Aksjomatyczne jest to, że wojownicy są siłą napędową sportu bojowego. Reprezentacja Arabii Saudyjskiej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Jeśli nie popchniemy sąsiedztwa, aby kontrolować swoje życie po ich życia po ich rękawiczkach, zrobiliśmy ich przyszłość, ich rodziny, a także walkę, która ma doskonałą szkodę. Zwiększone poparcie dla organów regulacyjnych w terenie, a także promowanie przepisów promujących spójne wytyczne są w rezultacie konieczne.

Na zakończenie Bellator popiera zamiar H.R. 5635, a także jego cele przejrzystości, uczciwości, zdrowia, bezpieczeństwa, a także poprawy środków utrzymania sportowców MMA. Patrzymy w przyszłość, aby współpracować z komitetem, aby zwiększyć język kosztów w Buy, aby umożliwić Bellatorowi dalszy wzrost w tej branży.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Witamy odwiedzających Guardian – Ali Act to MMA? 3 listopada 2020
UFC wynajmuje lobbystów do walki z Muhammad Ali Growth ActJune 11, 2016 z 1 komentarzem
Bellator podejmuje działania prawne, aby powstrzymać Quinton Jackson przed walką w UFCMarch 2, 2015