Dzisiaj podjąłem cel napojów energetycznych, aby zapewnić mi wzrost podczas popołudniowego załamania. Wróciłem z dwiema rzeczami – Zevia Soda (które już próbowałem), a także zenergize. Oba są słodzone ze stewii?

Zenergize to tabletki napoje z witaminami B, przeciwutleniacze, żeń-szeń i kofeina. Jeszcze ich nie wypróbowałem, jednak jestem podekscytowany, czy to działa?
Moje najnowsze filmy

Co jem w ciągu dnia – Edition Runner
Co zjadłem w ciągu jednego dnia. Dziennik z jedzeniem od biegacza, który obecnie nie trenuje na maraton lub półmaraton. Śniadanie, lunch, kolacja, a także przekąski oraz porady.

Więcej filmów

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Następnie
Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
07:26

Na żywo
00:00
08:21
14:26

Podobnie wyszedłem ze sklepu z tą gumą – gumą żucia dentystycznego Peelu. Jest to rodzaj suchego, a także nie ma wyjątkowo silnego smaku mięty. Najprawdopodobniej nie dostałbym tego ponownie.

Zrobiłem również przerwę w toalecie w Starbucks, a także przestrzegałem moich wytycznych „Nie siusi i biegaj”, kupując mrożoną kawę. Pracowałem w Starbucks przez dwa lata na studiach, a także w ogóle nie wytrzymać smaku. Teraz palę swoje pieniądze na pozostałych rzeczy, a także w prawo. Uh!

Odkryłem również godną pożałowania nazwę regionalnej restauracji: Coco’s Butter Cafe. Naprawdę? Wygląda na to, że Paula Deen’s Kinda Place lub Bena lubi masło, a także z dumą wykorzystuje je za każdym razem, gdy gotuje cokolwiek.

Kiedy dostałem dom, wbiłem się w moje nowe tony chleba rodzynkowego z cynamonem WW, a także chrupiącego masła migdałowego?

Nie zrobiłem nawet zdjęcia, dopóki nie skończyłem praktycznie. Ups? Całkowicie brakuje mi dzisiaj jakichkolwiek warzyw, a także owoców. Znacznie lepiej jem kolację wypełnioną warzywami !!!

Praktycznie nie pamiętałem, że w ten weekend jadę na Florydę! Ta podróż implikuje jeszcze jedną modyfikację w moim treningu maratonu. Nie mogę wykonać długiego biegu w ten weekend od ograniczeń czasowych. Więc plan jest:

Piątek: 10 do 12 mil

Sobota: 8 mil

Niedziela: odpoczynek/spacer

I długotrwały plan reszty mojego szkolenia:

12/12 – 20 mil (zobaczymy dokładnie, jak to idzie)

12/19 – 20 mil

12/26 – 12 mil

1/2 – 8 do 10 mil

Zorganizuję dwa znacznie więcej 20 mil, ponieważ nigdy tak naprawdę nie słucham mojego planu treningowego, a także najprawdopodobniej skróć. Jestem tak buntownikiem (lub wyjątkowo niekontrolowanym, cokolwiek).

Jestem bardzo podekscytowany, że praktycznie skończyło się z długimi biegami, ponieważ wszystko, co ponad 14 mil, a także tak naprawdę się z tego nie zachwycam ani nie patrzę w przyszłość. Jestem takim półmaratonem.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Wybierz je:

półmaraton w 10 tygodniu planu treningowym, a także oferty pakowania wyścigów, a także wskazówki

półmaraton w 10 tygodniu planu treningowym, a także oferty pakowania wyścigów, a także wskazówki

Półparatonowy plan treningowy. Całkowicie bezpłatne 10 -tygodniowe półmaratonowe rutynę z biegiem i dniem na rozciąganie. Pakowanie w dniu wyścigu

Disney World Marathon Training Tydzień 1

Disney World Marathon Training Tydzień 1

Dopey Trudności W szkole

Bieganie, jedzenie, a także znacznie więcej obaw z Instagrama Część 1 stycznia

Bieganie, jedzenie, a także znacznie więcej obaw z Instagrama Część 1 stycznia

Witam! Mam mnóstwo obaw w moich opowieściach na Instagramie o cokolwiek od biegania po odżywianie po dlaczego jestem taki głośny (lub sNajlepsze wyścigi roku, bieganie, a także przepisy!

Najlepsze wyścigi roku, bieganie, a także przepisy!

Dokładnie, jak wiele mil przeżywałem w tym roku. Najlepsze wyścigi, a także bieganie sugestii w jednym poście! Sprawdź ogólną liczbę mil, a także Calo

Dokładnie jak korzystać z techniki biegania / spaceru na długie biegi

Dokładnie jak korzystać z techniki biegania / spaceru na długie biegi

Dokładnie jak korzystać z techniki biegania/spaceru do treningu maratonu na dłuższą metę. Sztuczka do półmaratonu, a także pełny trening. Po co biec/spacer m

Poczucie przygotowania w porównaniu do przygotowania się do wyścigu

Poczucie przygotowania w porównaniu do przygotowania się do wyścigu

Numnber 1 rzecz, o której należy pamiętać przed półmaratonem lub pełnym maratonem. W ostatniej chwili sugestia treningu wyścigowego dla

⚡ Shareaholic

.