UFC 274 w sobotę w Footprint Center w Arizonie. Obecny mistrz UFC, Charles Oliveira, kierujący wydarzeniem, najwyraźniej nie trafił dziś na pół funta powyżej limitu mistrzostw. Oczywiście zostanie pozbawiony tytułu marketingowego na początku jutra.

Istnieje pewne zalecenie, że oficjalna skala miała problemy z kalibracją, które same powinny mieć kontrolę. Jako Tony Cummings, komisarz sportowy w Kolorado zauważył „proszenie o to, kiedy dokładnie, jak i na to, kto byłby licencjonowany, będzie początkiem”.

Pomijając problemy z kalibracją, o wiele bardziej nadrzędnym zmartwieniem jest to, czy Departament Gier w Arizonie, regulator opłat za wydarzenie, przestrzegał ich oficjalnej oceny w zasadach.

Arizona ma kilka przepisów, a także wytyczne dotyczące książek, gdy dotyczy ona oceny MMA. Szczególnie kod administracyjny Arizony ma zgodę na stwierdzenie o Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka oceny INS:

Ważenie będzie odbywać się za każdym razem, a lokalizacja zatwierdzona przez rekompensatę zgodnie z A.R.S. § 5-225 (e). Będzie nadzorowany przez przedstawiciela odszkodowań. Potrzebne są promotorzy, aby skontaktować się z Komisją, co najmniej 48 godzin rozwoju ważenia do odpowiednich planów. Uczestnicy pojawią się na ważeniu, a także brak tego, może poddać dyscyplinę zawodnika, tak samo jak dyskwalifikacja od konkurowania.

I zwraca uwagę na to, że Reprezentacja Kostaryki w piłce nożnej mężczyzn Koszulka są zgodne z bojownikami, którzy tęsknią za wagą:

Zawodnik, który przekracza swoją wagę umowną znacznie więcej niż jeden funt podczas ważenia, narusza jej kontrakt. Według uznania Komisji TheContestant może zostać dopuszczony do drugiej szansy na wagę w ciągu dwóch godzin. Alternatywnie, realizację może nałożyć opłatę, w tym przepadek o nie więcej niż 20% torebki brutto. Kary można dodać do torebki studenta zawodnika.
Znaleziono różnice w dodatkach wagowych i klasach wagowych w walkach o nie zamieszania, jeżeli Bothontestants, a także odszkodowanie uzasadniają zmianę.

Co ważniejsze, skorygowany statut Arizony tytuł 5, rozdział 2 sekcja 225 (którą powyższy kod stwierdza, że ​​odszkodowanie musi być zgodne) wymaga oceny INS, aby wziąć lokalizację „Nie więcej niż dwadzieścia cztery godziny przed zaaranżowanym czasem wydarzenia „Czytanie w następujący sposób:

E. Ważenie dla wszystkich konkursów nie będzie o wiele więcej niż dwadzieścia cztery godziny przed zaaranżowanym czasem wydarzenia lub mniej niż trzy godziny przed zaaranżowanym czasem wydarzenia. Przedstawiciel odszkodowania zostanie przeznaczony, a także nadzoruje wszystkie wskaźniki. Okres ważenia trwa godzinę.

UFC 274 rozpoczyna się o 5:30 czasu wschodniego, 2:30 Pacyfiku. Oliveira „przegapiła wagę” w wątpliwie skalibrowanej skali z raportami obejmującymi nieszczęście już w 12:27 Pacyfiku.

Odszkodowanie sportowe ma dużą dyskrecję dokładnie sposobu przeprowadzania oceny INS. Nie mają swobody uznania, aby Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka uchylić termin określoną ustawowo.

O ile Arizona publikuje nieaktualne ustawy, a także wytyczne Oliveira nie ma prawdziwego sporu, że nigdy nie opuścił wagi, ponieważ określony nie byłby odpowiednia ocena dla wszystkich na karcie.

Arizona ma coś do zrobienia.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Inny konkurent UFC nie ma na wadze, wyglądając na chorego w skalach. Czy organy regulacyjne działają 1 października 2021 z 1 komentarzem
23 000 $ wyrok podtrzymany dla UFC 157 Piracyoctober 4, 2016 w „piractwo”
1000 USD odszkodowania przyznane za UFC 172 Piracyoctober 30, 2016 w „piractwo”