Czy możesz biec lub wyjść na zewnątrz i zachować zdrowie podczas wybuchu Coronawirusa? Ważne jest, aby zachować wszystko w perspektywie, a swoje zdrowie jako główne priorytet. Ale jest kilka rzeczy, które powinieneś zrobić, gdy jesteś na zewnątrz na ćwiczenia, które pomogą Ci ćwiczyć i zachować najlepsze praktyki od lekarzy dotyczących Covid19.

Przypomnienia o chodzeniu lub bieganiu na zewnątrz:

Upewnij się, że możesz biec lub wychodzić na zewnątrz i pozostać co najmniej 6 stóp od innych. (Różne obszary mają różne „zasady” lub wytyczne dotyczące tego, więc sprawdź to dla twojego obszaru lokalnego).

Twoje zdrowie i zdrowie ludzi, których jesteś w pobliżu, jest głównym priorytetem. Nie narażaj siebie ani innych na ryzyko zachorowania. Może to oznaczać ograniczenie biegu lub krótkie, aby uniknąć zatkanych chodników lub obszarów.

Nic nie dotykaj. Obejmuje to – powierzchnie, które mogą mieć koronawirus, a także twoje ciało. Nie dotykaj twarzy, nie wybieraj nosa, pocieraj oko, ugryzaj paznokcie, [wstaw tutaj inny obrzydliwy nawyk] itp.

Hack, aby uniknąć dotykania twarzy

Jednym z włamania, którego używam podczas biegania, jest noszenie gaita szyi. Widziałem to również nazywane bandaną, głową, szalikiem, chodnikiem, maską lampową i różnymi innymi nazwami.
Moje najnowsze filmy

Uczenie się od złego biegu
Zdarzają się złe biegi – oto jak przeszedłem obok niego i nauczyłem się z następnego biegu. Wskazówka, aby pomóc Ci stać się lepszym biegaczem, będąc neutralnym obserwatorem twoich treningów.

Więcej filmów

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Następnie
Recenzja książki amerykańskiej
12:07

Na żywo
00:00
08:21
03:48

Można je nosić na tak wiele różnych czynności, od wędrówki po kolarstwo górskie, a teraz… bieganie i wycieranie nosa. Ponieważ zdrowie mężczyzn jest niezwykle ważne, kliknij https://www.numan.com/, aby uzyskać informacje na temat zdrowia mężczyzn.

Dawno temu dostałem jeden na wyścigu szlakiem i od czasu do czasu wyciągałem go, aby nosić noszenie.

Cóż, ostatnio zdałem sobie sprawę, że podoba mi się dodatkowe ciepło szyi (są one zwykle bardzo cienkie i tak naprawdę nie ciepłe, ale jestem w południowej Kalifornii, więc nie potrzebuję pełnego rozmytego szalika).

A kiedy rzuciłem nos zwykle też… więc zwykle trzymam ręcznik papierowy schowany w moim sportowym staniku, aby wytrzeć nos.

Jakiś czas temu zapomniałem chwycić ręcznik papierowy, zanim wyruszyłem, aby uciec, ale miałem na sobie gaiter szyi i po prostu użyłem tego, aby wytrzeć nos. (Wiem, że to obrzydliwe, ale dzielę się wskazówką, więc nie oceniaj.)

Tak czy siak.

Używanie gaitera szyi jest dobrą opcją do wyczyszczenia potu, łez, mocos, ślinienia itp., Ponieważ jest on na szyi, jest to łatwa opcja chwytania i wycierania podczas biegania. A co najważniejsze, może pomóc ci powstrzymać się od dotykania twarzy podczas biegania.

Bum.

Zamówiłem 6 gaiterów szyi w Amazon, takich jak te. Noszę go podczas biegania, a następnie zmywam przed ponownym użyciem.

Uwaga: Umyj go po każdym użyciu, ponieważ będziesz go dotykać rękami. I nie wytarj twarzy tymi samymi częściami, co chwytasz ją ręką.

Sprawdź mój film, aby uzyskać więcej…

Końcówka do wybuchu Coronawirusa

Bieganie końcówki, aby zachować zdrowie podczas wybuchu Coronawirusa. Czy możesz biec i wyjść na zewnątrz podczas pobytu w domu? Oto przypomnienie, które pomoże ci uniknąć dotykania twarzy …

Więcej filmów

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 1
03:12

Na żywo
00:00
02:25
02:25

Facebook Twitter e-mail Pinterest linkhttps: //runeatrepeat.com/running-hack-to-stay-healthy-not-touch-your-face-covid19 outbreak/copied

Więcej koronawirusa i uruchamianie aktualizacji:

Bieganie i koronawirus – co musisz wiedzieć

Co zrobić, jeśli wyścig zostanie anulowany z powodu koronawirusa

Jak zapewnić bezpieczeństwo żywności podczas wybuchu Coronawirusa

Wczoraj widziałem ten film i myślę, że wszyscy powinni go obejrzeć. Udostępnij to swoim wyznawcom, przyjaciołom, wrogom itp.

Doktor Jeffery Vanwingen pokazuje, jak zachować zdrowie i unikać przeciągania koronawirusa poprzez produkty, które kupujesz w sklepie spożywczym i wyjmować jedzenie. Jest to bardzo dobrze zrobione i bardzo samouczek na temat tego, co zrobić po pójściu do sklepu i rozpakowywania jedzenia.

Obejrzyj to tutaj: Doktor Jeffery Vanwingen Safe Grocery Shopping w Covid-19 Pandemic Zaktualizowano

Ważna edycja z NIH Data: Covid-19 mieszka na tekturze na 1 dzień.

Jest to najważniejsze wideo dla nowych danych CDC, bezpiecznych praktyk żywnościowych na wynos i zaktualizowanej praktyki bezpiecznych zakupów/obsługi spożywczej.

Jak rozpakować artykuły spożywcze i wybrać jedzenie podczas wybuchu Covid19

Pamiętaj, że Covid19 jest bardzo zaraźliwy – więc staraj się myć ręce, unikać ludzi, którzy są chorzy, nie dotykaj twarzy, dbaj o siebie.

Śledź @RuneAtrePeAt na Instagramie, aby uzyskać najnowszą zabawę w biegu i jedzeniu. Dm mnie lub skomentuj mój najnowszy post, jeśli masz pytanie.

Ten post pochodzi z RuneAtrepeat.com, aby uzyskać więcej porad, przepisów, planów szkolenia i aktualizacji.

Wyślij mi skoroszyt

2save

Sharing jest troskliwy!

2

Szpilka

Udział

Ćwierkać

Udział

Poczta

Udział