przepis autorstwa Leandra Rouse | Zdjęcie Samantha Emmons

Ten odświeżający obrót na letnim berry trudno jest normę pobłażania deserów. Używając mąki pełnoziarnistej do skorupy (bezglutenowej lub GF), a także bogatego kremu nerkowca (bez nabiału lub DF), ten deser jest lekką metodą zużywania się w smaku lat letnich, a także rozszerzyć Twoje zdrowe umiejętności pieczenia.

Krem nerkowca jako samodzielny to niesamowity przepis w każdym rodzaju zdrowej kuchni. W tym przepisie dzielimy się naszą wspólną wspaniałą wersją, a także bardzo sugerujemy zanurzenie nerkowca na noc, aby uzyskać dodatkowy kremowy wynik. Kiedy dostaniesz się do robienia kremu nerkowcowego, możesz odkrywać inne wspaniałe i pikantne wersje.

Skorupa jest wykonana z naturalnie bezglutenowej mąki gryczanej, a także oleju kokosowego, co czyni ją doskonałym przepisem dla osób z alergiami pokarmowymi. Ten przepis na skorupę można dodać do zestawu narzędzi zdrowego pieczenia.

SKŁADNIKI:

Dla skorupy gryczkowej:

½ szklanki cudownej mąki ryżowej (Mochiko)

½ szklanki mąki gryki

1 łyżeczki nasion chia

¼ szklanki skrobi kukurydzianej

¼ łyżeczki soli

1 Sugar łyżeczki

6 łyżek schłodzony olej kokosowy

Średnia miska z wodą, a także kostki lodu

Do kremu nerkowca:

2 szklanki surowych, niesolone nerkowce

3 Medjool Data, work

4 szklanki wody, podzielone

1 ekstrakt waniliowy łyżeczki łyżeczki

½ piwa jagody

½ Pint Malin

INSTRUKCJE:

Nałóż nerkowce, a także datą w dwóch filiżankach wody z dnia na dzień.

Aby przygotować skórkę, zintegruj mąkę ryżową, mąkę gryczową, nasiona chia, skrobię kukurydzianą, sól, a także cukier w dużej misce miksującej, a także wymieszaj. Dodaj schłodzony olej kokosowy do suchej mieszanki. Wykorzystując ręce, zintegruj olej kokosowy z mąką, rozbijając go na małe kawałki wokół wielkości migdałów.

Następnie 1 łyżka stołowa na raz, dodaj wodę do mieszanki, aż mąka zacznie zwracać się do konsystencji ciasta, po prostu trzymając się razem w piłce. W piłce owij się w plastik, a także lokalizację w lodówce przez noc.

Aby zrobić śmietanę nerkowca, spuść nerkowce, a także daty, a następnie dodaj do szybkiego miksera wraz z dodatkowymi 2 szklankami wody, a także ekstraktem waniliowym. Wymieszaj wysoko przez około 3 minuty, regularnie zatrzymując się, aby zeskrobać boki szpatułką. Gdy jest kremowy, odłóż na bok w lodówce, aż będziesz przygotowany do złożenia tarty.

Aby przygotować skórkę do pieczenia, rozgrzej piekarnik do 425. Wyjmij schłodzone ciasto z lodówki, a także pozwól jej ogrzać się na blacie przez 5 do 10 minut. Tymczasem wyprodukuj obszar usuwania na blatu lub dużej desce do krojenia, aby rozwinąć ciasto, a także posyp mąką gryczaną.

Zdobądź zwinkę, a także powłok w mąkę. Ustaw małą miskę z Bayern Munich Koszulka lodowatą wodą, aby pomóc w kruche ciasto.

Rozpakuj ciasto, a także rozwinąć się do około 9 ”średnicy (lub w kształcie naczynia ciasta). Jeśli ciasto jest równie dobrze kruche, dodaj niewielkie ilości wody lodowej, aby pomóc mu się trzymać. Ciasto GF ma tendencję do bycia o wiele bardziej kruchy, więc masz najlepsze, aby wprowadzić je w jeden duży kawałek, a także przenieść na danie z ciasta.

Po tym, jak możesz być wymagany do formowania się przy użyciu dodatkowych elementów, a także niewielkiej ilości wody z lodowatą. Gdy ciasto jest w naczyniu do ciasta, umieść je w piekarniku przez 15–20 minut lub gdy skorupa właśnie stała Eintracht Frankfurt Koszulka się złotobrązowy. Po ugotowaniu wyeliminuj z piekarnika, a także odpuścić.

Kiedy ciasto ostygnie do temperatury przestrzeni, dodaj krem nerkowca do tarty w warstwie nawet, a także gładkiej. Wreszcie, dodatek krem nerkowca z sezonowymi jagodami prezentującymi własny innowacyjny design.

Schodź się aż do porcji.

Tworzy 10 porcji.

Fakty żywieniowe (na porcję):

Kalorie 308

Białko 6 g

Całkowity tłuszcz 20 g

Tłuszcz nasycony 8 g

Cholesterol 0 mg

Węglowodany 26 g

Włókno 5 g

Całkowite cukry 6,8 g

Dodano cukry 0,5 g

Sód 64 mg

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie możesz wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmierzenie nawyków snu, przyjmowanie suplementów lub rozpoczęcie nowej rutyny sprawności fizycznej.

Leandra Rouse

Leandra jest instruktorem Fitbit, a także dietetykiem kulinarnym, który ma 20 -letnie doświadczenie, pomagając swoim klientom w odkryciu szczęścia w podróży zdrowotnej i dobrego samopoczucia. Moduje praktyczną sprawność fizyczną jako instruktor sprawności fizycznej w sekcji Find the Fitbit App, oprócz jej osobistej firmy. Jako ekspert odżywczy dla szefów kuchni, Leandra pomaga w ustanowieniu, a także rynku produktów odnowy biologicznej, a także koncepcji. W ciągu swojej kariery Leandra intensywnie pracowała z najlepszym biznesem Bay Area, takim jak Fitbit, Airbnb, Asana, Gap, Bobbie, Tipsy, jako WelL jako więcej, aby produkować angażujący materiał odnowy biologicznej, a także programy edukacyjne. Leandra mieszka ze swoją drugą połową, a także dwiema młodymi kobietami na ogromnej wyspie Hawaje, a także lubi trudność karmienia, a także Wolverhampton Wanderers Koszulka poruszanie się z dziećmi.