audio gracze

00:00
00:00
00:00

Podcast: odtwarzaj w nowym oknie | Pobierać
Subskrybuj: podcasty Apple | Podcasty Google | Stitcher | Rss
Chcesz sikać w biegu? Nie chcesz uchylać się za różami sąsiada? Oto moje przemyślenia na temat podróży jednorazowych Jane – recenzja. Plus aktualizacja szkolenia maratonu! Przejdź do RUNAEATREPEAT.com, aby uzyskać notatki, linki i zdjęcia.

Nie wspomniałem o tym w odcinku, ale przyspieszyłem grę maski i mam najlepszą nową maskę twarzy. Losowo znalazłem tę uroczą maskę twarzy online, a 1000% musiało ją mieć, ponieważ:

A.) To projekt Dia de los Muertos

B.) Jestem rudowłosym Meksykiem na misji, aby zwiększyć moją grę maski

C.) Wszystkie moje inne maski na twarz mają na sobie ślady warg.

D.) Wiedziałem, że moje siostrzenice pokochałyby to, biorąc pod uwagę, że tańczymy do Poco Loco (z filmu Coco)

Bonus: Zobacz stronę piosenki, jak wykonano tutaj na filmie – Poco Loco. To najlepsze!

*Zobacz ten elegancki chód do maski twarzy dla kobiet lub mężczyzn na Amazonie tutaj*

Ostatnio wszystkie publiczne toalety zostały zamknięte z powodu pandemii – ale co jest biegacz, jeśli musisz sikać podczas biegu?! Tak więc dzisiaj badam jednorazowy pisuar, który może powstrzymać cię przed decydowaniem między sikaniem za drzewem a ryzykowaniem aresztowania lub skróceniem biegu. Nie spraw, by to dziwne. Dobrze – zacznijmy od rozgrzewki!

Rozgrzewka:
Podjąłem decyzję, aby po prostu iść naprzód i trenować na jesiennym maratonie, jakby świat był zachwycony i zdrowy. Moim szorstkim planem tego roku było prowadzenie półmaratonu co miesiąc jako solidny bieg treningowy i prowadzenie maratonu jesienią i jeden zimą.

Ale wszyscy zostaliśmy udaremnieni przez złego złoczyńcy – koronawirusa. Gwizd.

Tak więc maratony i półmaratony… wyścigi wszystkich odległości zostały anulowane lub zmienione na wirtualne biegi na całym świecie.

Uwaga: jeśli go przegapiłeś i interesujesz się wirtualnym wyścigiem… Sprawdź moje odcinki podcastów wirtualnych pomysłów na wyścig 123 i 124.

Umieszczę linki do Run Eat Repread.com, abyś mógł je sprawdzić.

Tak czy siak…

Maraton w Nowym Jorku, pierwotnie zaplanowany na 1 listopada, został oficjalnie anulowany w tym tygodniu.

Wielu biegaczy ledwo rozpoczęło szkolenie, biorąc pod uwagę, że jest to pełny cykl treningu!

Tak jak powiedziałem o anulowaniu maratonu w Bostonie w poprzednim odcinku – wydaje się to zła wiadomość dla innych wyścigów zaplanowanych przed lub około tej daty.

Wszystko to ma na celu – przepraszam, jeśli planowałeś prowadzić Boston, NYC lub jakikolwiek inny wyścig, który został odwołany w tym roku. To jest do bani.

I jest do bani, że nie wiemy, kiedy życie wróci do „normalnego” lub przynajmniej nowej normy. Nie wiemy, kiedy duże wyścigi będą w stanie gościć tysiące biegaczy na linii startowej. Posiadanie określonej daty lub światła na końcu tunelu byłoby świetne.

Ponieważ jest o wiele więcej niewiadomych niż znanych – wszyscy jesteśmy w pewnym sensie, aby zdecydować, do czego trenować, jak trudno trenować, do jakich wyścigów zarejestrować się, jeśli musimy wziąć wolne lub wykorzystać ten czas, aby dostać się Najlepszy gotowy kształt wyścigu w historii!

Jako ktoś, kto działa najlepiej, gdy prowadzę dużo wyścigów – trudno mi się poprawić bez nich.

Moja „praca prędkości”, jeśli możesz to nazwać, to na ogół wyścigi półmaratonu, gdy tempo biegnie w przeszłości. (Po prostu robię to, a nie prace prędkości w połowie tygodnia wskazały, że miałem wspaniały trening, ale nie zmęczyłem się podczas treningów i miałem czas na wyzdrowienie. Nie poleciłbym tego wszystkim, ale działało to z moją osobowością typu C i Muszę być towarzyski w wyścigach, ponieważ nie mam przyjaciół.)

Tak czy siak.

Kuszące jest, żebym spadł z wozu treningowego maratonu i po prostu codziennie prowadzić losowe mile. Ale to właśnie robiłem w zeszłym roku i w tym roku chciałem ciężko trenować.

Więc mam wybór –

Mogę zaakceptować, że nie ma wyścigów i po prostu biegać po kondycję i zabawę…

LUB

Mogę trenować na jesiennym maratonie, jak pierwotnie planowałem, a jeśli wszystkie wyścigi zostaną anulowane – uruchom go zasadniczo, aby zobaczyć, gdzie jest moja kondycja w dniu wyścigu.

I podjąłem decyzję o szkoleniu maratonu jesienią. Chciałbym prowadzić „prawdziwy” maraton dużego miasta… ale zdaję sobie sprawę, że jest to bardzo mało prawdopodobne i nie chcę tego robić kosztem mojego zdrowia ani zdrowia innej osoby. Więc może być wirtualne i to jest w porządku.

Po prostu nie chcę czekać, aż dowiem się w 100% na pewno, że wyścig odbędzie się – ponieważ możemy tego nie wiedzieć do przyszłego roku.

Myślę, że gdybym miał niezwykły rok wyścigu w zeszłym roku, byłbym o wiele bardziej prawdopodobne, że po prostu pobiegłbym dla zabawy. I myślę, że to może być mądrzejszy wybór! Ale biorąc pod uwagę nierówności prędkości, z którymi stanęłem w zeszłym roku – zamrażając jajka, a następnie łamanie kości w stopie… Czuję się tak bez formy. Chcę trenować na maraton, nawet jeśli jest to pierwszy bieg, aby jeść powtórz maraton fiesta!

Więc… Rozpocząłem krótki codzienny zameldowanie, aby zapisać mój trening maratonu w Run Eat Repread.com. Właśnie dlatego pierwotnie zacząłem RER – do PAPSzkolenie ER dla mojego pierwszego maratonu 10 lat temu !!

Przez lata blogowałem o tak dużej biegu i jedzeniu. Ale osobiście lubię otrzymywać aktualizacje wideo lub podcastów – więc tym razem robię to.

Na razie jest to codzienne zameldowanie się w Run Eat Repread (co tydzień) na wideo. Mogę udostępnić dźwięk na podcastu w dół drogi-kontrole są dość krótkie, więc nie wiem, czy warto to zrobić. Ale możesz to zobaczyć na Run Eat Repread.com – umieszczę link w notatkach pokazowych.

MARATON TRINGING DZIENNIK 1

Jak trenować na wirtualną część wyścigu 1

Jak uruchomić najlepszą wirtualną część wyścigu 2

Uruchamianie głównego wydarzenia podcastu 127:
Dostępna recenzja pisuaru – czyli przenośna torba siusiowa

Kliknij tutaj, aby cieszyć się filmem Travel Jane Portable Urinal Review

Travel Jane Portable Urinal – Recenzja dla biegaczy.

Travel Jane Portable Newal Review.

Więcej filmów

0 sekund 8 minut, 1 sekunda

Następnie
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Na żywo
00:00
08:01
08:01

Facebook Twitter e-mail Pinterest Linkhttps: //runeatrepeat.com/how-to-pee-on-the-run-disposable-urinal-review-127/copied

Próbowałem Travel Jane – przenośnego osobistego pisuaru dla kobiet i miałem recenzję, pomysły na to, jak go używać i gdzie go zdobyć.

Trenuję maraton i niedawne zamknięcie publicznych toalet, restauracji, sklepów i wielu innych – nie było gdzie się wysiadać. Podjąłem więc decyzję o BYOPB (przynieś własną torbę siusiową) i wypróbowanie tej jednorazowej torby z pisuaru.

Możesz zdobyć Travel Jane na Amazon tutaj.

Nagrody:

SURABLOCK – Czy to nie dziwne, że możemy założyć krem, który blokuje słońce?

Ręczniki papierowe – to był wspaniały pomysł.

Najśmieszniejsza osoba, którą znasz. Powinny mieć nagrodę.

Run Eat Repread Podcast
Śledź @RuneAtRePeat na Instagramie i powiedz mi coś zabawnego, TMI lub uprzejmości w dzisiejszym poście!

Jeśli masz 1 minutę – pamiętaj, aby zasubskrybować ten podcast z Lil.

Jeśli masz 2 minuty – zostaw recenzję w podcastach Apple z 5 gwiazdkami i absurdalną pochwałą (możesz pominąć dzisiejszy temat, aby nie odstraszać żadnej osoby).

Jeśli masz 3 minuty – weź selfie i podziel się na Instagram Tagging @RuneAtrePeat, abyśmy mogli zobaczyć, co robisz podczas słuchania.

Miej wspaniały bieg!

Linki wskazały na ten podcast:

Lipiec działający kalendarz do wydrukowania

Maska twarzy, którą noszę

SURA BLOBLOCK DOWODOWY

Wybierz je dalej:

MARATON TRINGHT DZIEŃ 1 dziennik wideo

7 kroków, aby trenować dla najlepszego wirtualnego wyścigu

7 pomysłów na najlepsze miejsce w wirtualny dzień wyścigu

Lipiec działający kalendarz do wydrukowania

Wyślij mi skoroszyt

1save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

1

Szpilka

Udział

Ćwierkać

Udział

Poczta

Udział