, członek Mintz Tyrone Thomas, został powołany na listę prawników Color 2020, która Arsenal FC Koszulka uznaje najbardziej wpływowych prawników mniejszościowych i sojuszników w kraju. Prawnicy kolorów to organizacja non -profit, której celem jest promowanie różnorodności w zawodzie prawniczym oraz postępowi demokracji i równości w marginalizowanych społecznościach.

Wspierana przez różnorodną sieć partnerów, w piątej edycji listy energetycznej obejmuje wiodących krajowych radcy prawnych, dziekanów szkół prawniczych, mediów prawnych i liderów non -profit, oprócz uznanych adwokatów z największych 350 kancelarii prawnych. Wyróżnienia z kancelarii są wybierane w ramach ankiety, która zawiera nazwiska najlepszych prawników koloru, którzy zarządzają partnerami lub członkami komitetu zarządzającego.

Jako współprzewodniczący Mintz’s Sports & Home Entertainment, pan Thomas koncentruje się na kwestiach prawnych dotyczących międzyuczelnianej lekkoatletyki i sportów zawodowych. Uznany w kraju adwokat, doradza w zakresie zatrudnienia, rekompensat wykonawczych i dochodzeń w miejscu pracy dla klientów, od międzynarodowych korporacji po instytucje non -profit. Oferuje również oceny zgodności w kwestiach związanych z AZ Alkmaar Koszulka zarządzaniem i doradza klientom w konfliktach interesów.

Oprócz swojej praktyki prawnej Thomas jest Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka przewodniczącym komitetu ds. Różnorodności Mintza. W tej roli prowadzi inicjatywy firmy promujące różnorodność w zawodzie prawniczym.

Honorees zostaną obchodzone na przyjęciu 26 lutego.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail