Matt Weik

Jak mnóstwo z was kiedyś lub jeszcze spojrzało na kogoś, kogo mijasz na ulicy lub widzisz w telewizji lub w magazynie, a także chciałeś, żebyś wyglądał jak oni? Być może była to ich muskulatura. Być może to była ich chudość. Bez względu na powód, harpujesz prawdę, że tak nie wyglądasz, a może nigdy nie będziesz wyglądać bez względu na to, ile wysiłku włożyłeś w to. Rozumiesz co? W porządku. Wszyscy mamy wady – w tym Myself. Poza tym dotknę tego za minutę. Jednak sprawdziłem post tak Nagoya Grampus Koszulka długo, który zapalił żarówkę nad moją głową, że ten temat może być wart dotknięcia.

To rzeczy, których nie widzisz, czyni ludzi samoświadomymi
Jak wspomniałem, sprawdziłem post, który mówił, który mówił o kobiecie, która tak właśnie była projektem fitness fizycznego, a także blogera – niezwykle atrakcyjnego. Sprawdzając jej zdjęcia, wyobrażasz sobie, że każdy typ osoby chciałaby się z nią umówić. Jednak wiele osób nie wiedziało, że ta kobieta, która rutynowo publikowała selfie, cierpi na wyprysk. Nie tylko taki, który wielu ludzi widzi na ramionach, a także nogi, które można zakryć artykułami odzieżowymi – oh nie – naprawdę miałaby wszystko na twarzy. Jej twarz! To część jej producenta pieniędzy poza fantastyczną sylwetką. Wyprysk dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tym stanem, to przewlekły stan skóry, który powoduje, że skóra była czerwona, a także swędzenie. Nie ma środka zaradczego, a także może wpłynąć na każdą osobę bez względu na wiek. Publikowała na swoim koncie na Instagramie A wcześniej, a także po zdjęciu. Jedno zdjęcie pokazało, że wyglądała na swoją najlepszą dla aparatu, a drugie zdjęcie obok pokazało ekstremalną prawdę o stanie, z jaką walczy. Nie zamierzam go ogasnąć, stan wyglądał całkiem źle. Nie mogłem sobie wyobrazić, jak niespokojne musi być na twojej twarzy.

Kolejnym stosunkowo powszechnie znanym wpływem na sprawność fizyczną, który walczy z ich wyglądem, jest Christian Guzman. Christian swobodnie mówił o swojej największej niepewności – Karaku Pilaris. Keratoza Pilaris to stan, w którym skóra jednostki tworzy również dużo keratyny (białko), która kończy się blokowaniem korzeni włosów, a także zapewnia wygląd czerwonych guzków na skórze, prawie jak pryszcze, tylko one nigdy nie odchodzą. Ludzie mogą zdobyć ten stan na ramionach, twarzy, tyłka, a także nogach. Dla większości codziennie online z tym stanem, a także niezauważone im, ponieważ normalnie nie bolą ani swędzi. Zapewniają jednak skórze niezwykły wygląd. Niektórzy mogą nawet wierzyć, że wygląda i czują się jak czerwone gęsią skórkę. Niektórzy ludzie mają szczęście, aby wyrastać stan, podczas gdy inni mogą mieć go przez całe życie. Właśnie tutaj pojawia się część, w której wchodzę w historię.

Ja, ja, również doświadczam rogówki Pilaris. Miałem to kiedykolwiek zastanawiając się, czy byłem mały. Niektórzy to zauważają, wiele nie (a przynajmniej nie zwracają mojej uwagi). Ale to coś, co walczyłem prawie codziennie w moim życiu. W momencie komponowania tego postu mam 34 lata, a stan nie wykazał żadnych oznak łagodzenia. Chociaż warunek nie jest zaraźliwy ani nic, jestem bardzo samoświadomy. Zawsze byłem aktywny, jestem bardzo sprawny, a także czerpię przyjemność z ćwiczeń, a także popisywania się moim ciężko zarobionym muskulaturą. Jednak za każdym razem, gdy zakładam koszulę z krótkim rękawem lub zbiornik do przechowywania, zawsze przypominam sobie Reprezentacja Iranu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka rogówkę na ramionach. Rzucanie długich rękawów ukrywa go przed wzrokiem, jednak nie odbiera to prawdy, którą rozumiem. Ponownie nie mówimy o stanie, że każda osoba, która przejdzie obok, wystarcza. W rzeczywistości, chyba że jesteś obok mnie, nie możesz nawet powiedzieć, że to mam. Warunek wydaje się również znacznie lepszy lub pogarszający się w zależności od warunków pogodowych i temperatury. Stan jest stosunkowo powszechny. Ponad trzy miliony ludzi ma dokładnie ten sam warunek, z którym online. Po prostu oferujemy z tym i nadchodzimy. Nasz warunek nie modyfikujemy, kim jesteśmy ani co robimy. Tak, może to być w naszych umysłach, gdy satysfakcjonuje nowych ludzi, jednak jest to tylko część życia, a my nadchodzimy. Nie możesz pozwolić, aby coś w rodzaju jakiegoś stanu zarządza swoim życiem.

Uwierzyłem, że wszyscy mają wspaniałe dni i biedne dni – z wielu powodów. Jednak odkrywamy metodę, aby się z nimi dostać. Kilku z nas ma być kimś innym, ponieważ nie jesteśmy zachwyceni tym, co widzimy w lustrze. Jednak nie rozumiemy historii wszystkich. Możesz być zszokowany dokładnie tym, jak wielu ludzi, którzy są bałwochwalczani, ma własną niepewność, którą walczą każdego dnia. To ludzie. Kilku z nas po prostu wykonuje znacznie lepsze zadanie ukrywania rzeczy, które sprawiają, że czujemy się nieswojo. Bądź DiligHted z tym, kim jesteś, a także to, co zrobiłeś z życia. Możesz skomponować własną historię. Nie każdy ma możliwość robienia tego na tym świecie. Są ludzie o znacznie gorszych problemach niż to, co wskazano w tym artykule. Wyjdź i życie online bez strachu. Bądź odważny. Być spontanicznym. Bądź zabawny.

Wszyscy możemy pokryć naszą niepewność odzieżą lub opaską. Przyjmujemy do zatwierdzenia drobniejszych rzeczy, które mamy zarówno w życiu, jak i nas samych. Dla wielu z was, czytających ten artykuł, masz zdrowie. Tworzysz Santos Laguna Koszulka swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a także sprawność fizyczna jest priorytetem. Jesz czyste wszystkie potrawy, a nie złe niezdrowe wybory. Inwestujemy w siebie. Sprawdziliśmy książki o wiele lepiej nasze zrozumienie, a także umiejętności. Jednak wciąż wracamy do prawdy, że wielu z nas jest osądzanych przez nasz wygląd.

Czas chodzić tak samo jak to lustro, spojrzeć sobie w oczy, a także powiedzieć sobie, że to, co widzisz, nie definiuje cię. Twoja niepewność nie będzie już Cię zarządzała, a także odciągnie cię od cieszenia się życiem, a także bycia szczęśliwym. Nie będziesz już koncentrować się na rzeczach, których nie możesz kontrolować, a raczej skierujesz swoją energię na rzeczy, które możesz zarządzać, a także zmienić. Zdejmij się od niepewności, a także umów się z nimi pokój. To jedyna metoda, jaką możesz bez żalu życia online. Rzeczy, które nas przerażają, a także sprawiają, że czujemy się niewielcy, to rzeczy, które wymagamy, a także nadepnąć. Kiedy nie martwisz się już osądzaniem lub spojrzeniem na określony sposób, przestaniesz patrzeć w lustro w poszukiwaniu odpowiedzi i przypomnień. Nie spojrzysz na stan skóry, nie spojrzysz na bliznę, nie spojrzysz na nierówności, siniaki ani niedoskonałości. Ponieważ w tym momencie zawarłeś pokój z tym, kim jesteś. O ile to jedyne, co w końcu ma znaczenie.