Od dawna wierzyłem o oczyszczenie soku. To niesamowita rzecz, a także magicznie zaradzić wszystkiego, co cię dolegają, a także sprawi, że będziesz chudy i zachwycony, a także masz strumieniowe włosy, a także szczęście. To nauka.

Jednak rozumiem, że mam zerową samorząd, a także w stu procentach o wiele więcej głodu niż typowa osoba. Tak naprawdę nie poszedłem na to, ponieważ trochę zrozumiałem, że nie mogłem powiesić – nawet na jeden dzień.
Moje najbardziej aktualne filmy

MARATON Trening Day 6
MARATON TRINKING DZIEŃ 6. Uruchomienie aktualizacji bloga.

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 19 sekund

Następnie
Potem jej nie było – recenzja książki
04:20

Relacja na żywo
00:00
08:21
01:19

Ale ostatnio miałem pewne problemy z brzuchem (właściwie od kilku miesięcy, kiedy naprawdę o tym wierzę), a także natknąłem się na tę wyprzedaż na sokach Suja w Borussia Dortmund Koszulka Target, więc je dostałem. Mieli 4 z 6 soków ze swojego świeżego oczyszczenia, a także dwa, które były wystarczające, aby działali.

Moim celem z sokiem było po prostu zminimalizowanie wzdęcia. Pewnego dnia Cleanse nie zmieni mojego życia, ale byłem naprawdę ciekawy, czy to byłaby katastrofa.

Sok 1: Po porannym spacerze i rozciągnięciu miałem swój pierwszy sok ekologiczny. lubiłem to.

Sok 2: O 10 rano byłem głodny. Finansowanie H. Jednak ten sok z paliw był smaczny, a także ograniczył mój głód, nie ma problemu.

Juice 3: Utrzymałem się niesamowicie gorączkowo w pracy do lunchu, a także poszedłem na ten 12 fundamentów soku około 13:00. Tak. Próbowałem tego soku wcześniej, a także go nie podoba. Próbowałem nawet mieszać go ze stewiją i lodem, jednak tak się nie dzieje.

Nie robię siebie ani nie jem niczego, czego nie chcę (jak sądzę, jak sądzę, ale to zarówno Ameryka, jak i Whatev), więc nie bym tego wypić. Zamiast tego zrobiłem sałatkę.

Sok 4: Jak miłość jak sok z burakami, jednak nie mogę ich zjeść z jakiegoś powodu. To większość mojego preferowanego soku detoksykacyjnego z Whole Foods.

Juice 5: Skończyłem ostatnio, odkąd zapięłem, a także jogurt z nasionami konopi i tostów. Ale to, czego naprawdę pragnąłem, było czymś słonym lub pikantnym <- Zakładam się od słodkich, smacznych soków przez cały dzień? Zwykle jestem kobietą słodyczy, więc było to przypadkowe. Juice 6: To był przełącznik na podstawie tego, co było oferowane w sklepie - wegański napój proteinowy. Normalny napój jest migdałowym snem, który jest również kremowym napojem na bazie migdałów. To było pyszne! Fantastyczna metoda zakończenia nocy. Ogólnie: nie byłem tak głodny, jak wierzyłem, że będę. Nie głodowałem ani nic, ale po prostu chciałem jeść, ponieważ lubię jeść. To trochę pomogło mi wzdęć, jednak uważam, że przeglądanie przyczyny trwa (od dawna zatrzymywałem gumę, wierzyłem o moją dietę, zjadłem czystość, zjadłem brudny). Chciałbym zrobić tydzień lub dwa z niesamowicie czystego jedzenia jako detoksykacja, jednak następnym razem nie jest oczyszczeniem soku. Pytanie: Czy kiedykolwiek zrobiłeś oczyszczenie soku lub detoksykację? Jak poszło? Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić Wybierz je dalej: Najlepsze z produktów naturalnych Expo Influencer Favorence, a także zdrową żywność bingo Najlepsze z produktów naturalnych Expo Influencer Favorence, a także zdrową żywność bingo Witam! Naturalne produkty Expo (czyli #Expowest w mediach społecznościowych) odbył się w ten weekend w Anaheim w Kalifornii. Club America Koszulka To duża konferencja

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

Co jeść przed bieganiem, a także kiedy zjeść. 15 Szybkie pponownie uruchom koncepcje przekąsek dla nowych biegaczy, a także trening dla półmaratonu

Nowa mocna przekąska przekąski przez Foster Farms

Nowa mocna przekąska przekąski przez Foster Farms

Próbuję nowych przekąsek Foster Farms! Są to nowe odkrycie jedzenia, podobnie jak tak właśnie się zidentyfikowałem

Aktualizacja trudności z nawodnieniem

Aktualizacja trudności z nawodnieniem

To sponsorowana rozmowa napisana przeze mnie w imieniu Splenda. Opinie, a także tekst są moje. Witam! To Tim

Co jem w ciągu dnia – dla biegaczy

Co jem w ciągu dnia – dla biegaczy

Co jem w ciągu dnia wideo przez biegacza. Dziennik z jedzeniem wszystkiego, co zjadłem kiedyś śniadanie, lunch, kolację, a także przekąski. plus

Najlepsze Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zdrowe handlower Joe’s Dyniowe wybory żywności

Najlepsze zdrowe handlower Joe’s Dyniowe wybory żywności

Najlepsze zdrowe handlowe spożycie dyni. Sprawdź ten zaokrąglenie najlepszych sezonowych potraw z TJ Like Pecan Pumpk

⚡ Shareaholic

.