Witaj! Ostatnio pojawia się wiele nowych restauracji. Nowe centrum zakupowe otworzyło się z mnóstwem fantastycznych wyborów, w tym jednym z tych szybkich miejsc do pizzy. Próbowałem jednego w spektrum Irvine jakiś czas temu, a mi się podobało. Rozumiesz lokalizacje, prawda? To te, w których wybierasz skórkę i dodatki na prywatną pizzę, a także występują w 5 minut. To tak, jakby pociąg satysfakcjonuje pizzę?

Dostałem kupon pocztą za bezpłatną nieograniczoną pizzę, a także wszystko o tym. Zrobiłem zdjęcie pizzy Bena, ponieważ z dodatkami. Wybrałem jego dodatki do Bologna FC 1909 Koszulka pizzy, ponieważ jestem świetny w jedzeniu.
Moje najnowsze filmy

Mój kochany małżonek w oddziale Pysch: A Memoir – Recenzja książki
Mój kochany małżonek na oddziale Pysch: Memoir
autor: Mark Lukuch

Ocena książki audio w najlepiej sprzedającej się wspomnieniach wydanych w 2017 roku.

Czy to świetny słuch?
Dzielę się szybką oceną książki oferowanej na Audible.

Od Amazon:

Serce bolesne, ale pełne nadziei wspomnienie o młodym małżeństwie, które jest na nowo zdefiniowane chorobą psychiczną, a także potwierdza moc miłości.

Marka, a także życie Giulii zaczęło się jako bajkowy romans. Wpadli jak osiemnaście lat, pobrali się o dwudziestu czterech lat, a wkrótce potem rozpoczęli swoje wymarzone życie w San Francisco. Jednak kiedy Giulia miała dwadzieścia siedem lat, doświadczyła przerażającej i nieprzewidzianej przerwy psychotycznej, która wylądowała na oddziale psychiatrycznym przez prawie miesiąc. Pewnego dnia była również żywa; Następna była zarówno urojenia, jak i samobójcza, przekonała, że ​​jej lubiane nie są bezpieczne.

Pytanie:
Jakiej książki lub podcastu teraz słuchasz?

Czego powinienem słuchać następnego?!

Linki do książki, a także inne oceny znajdują się na RuneatrePeat.com

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 1
03:12

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:31

Porozmawiajmy teraz o moim ostatnim celu, aby zdobyć mini muffinową puszkę. Z jakiegoś powodu byłem bardzo intensywnie zdeterminowany, aby kupić mini muffinkę (lub babeczkę) patelnię, aby wytwarzać mini-mufiny białkowe. Poszedłem jednak do Marshalla, jednak nie miałem żadnego szczęścia. Byłem jednak w stanie odkryć taki w rzemiośle Michaela, szukając zapasów mojego kostiumu Disneya.

Podobnie odkryłem inne fascynujące rzeczy…

Dostałem patelnię, a nie szkło.

Tej nocy poszedłem do domu, a także ugotowałem partię zdrowych ukąszeń muffin z wysokim białkiem. Kiedy byli po raz pierwszy, byli mili i puszyste, jednak spłaszczyli się, gdy ostygnęli.

Białko mini muffinki ukąszenia

Składniki:

1 szklanka białek jajowych

2 Białki waniliowe proszek waniliowy

1/2 łyżeczki: proszek do pieczenia, sól, ekstrakt waniliowy

1/2 TB. cynamon (lub więcej)

Wskazówki: Rozgrzej piekarnik do 350 stopni. Wymieszaj komponenty, a także wlej do patelni spryskiwanej nieprzyjemnym. Piec przez 10–15 minut lub do góry. Opcjonalnie: Top za pomocą PB i/lub Syrop. (Wykorzystałem tonę cynamonu, więc wyszły super ciemno, ale nie są czekoladą).

To nie jest najbardziej apetyczne zdjęcie, ale dziś rano zjadłem resztki ogrzewane przez około 30 sekund w kuchence mikrofalowej.

Pytanie: Czy wolisz zjeść 22 mini babeczki czy 1 rutynowe muffinki?

Wyślij mi skoroszyt

51 SAVE

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

51
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Najlepsze proteinowe bary dla biegaczy- co jeść wcześniej, a także po biegu

Najlepsze proteinowe bary dla Southampton FC Koszulka biegaczy- co jeść wcześniej, a także po biegu

Najlepsze proszki białkowe dla biegaczy. Co jeść przed biegiem, po biegu, a także przekąsek. Moje 5 najlepszych preferowanych barów, a także odżywianie BR

Air Fryer Banana SplitPrzepis

Air Fryer Banana Recipe

Dokładnie jak podzielić banan frytarski. Air Fryer Banana Recepture deser Tiktok oraz kołowrotki Instagram. Prosty podział banana

Air Fryer Mojo Ziemniaki

Air Fryer Mojo Ziemniaki

Przepis na mojos Air Fryer. Prosty przepis na ziemniaki mojo w powietrzu frytkownicy. Fantastyczne paliwo dla biegaczy, a także pomocy w osiągnięciu swojego

Aftershokz Running Słuchawki

Aftershokz Running Słuchawki

Najlepsze słuchawki dla biegaczy! Ocena słuchawek wtórnych nad bezprzewodowymi słuchawkami ucha z technologią przewodzenia kości.

Receptura z zapakowanym szpinakiem z lekkim białkiem

Receptura z zapakowanym szpinakiem z lekkim białkiem

Lekki przepis na karczoch z dipu w Bayern Munich Koszulka powolnej kuchence. Ta prosta przystawka jest pełna zdrowych odżywczych z V.

6 Pomysły na przekąski z przekąskami o zdrowym białku

6 Pomysły na przekąski z przekąskami o zdrowym białku

Zdrowe, a także proste podsumowanie 6 różnych metod, aby DIY własne pudełka z przekąskami z białkiem! Zrób tę część swojego posiłku przygotuj

⚡ Shareaholic

.